12 lutego 2017

Przedwojenne portrety najpiękniejszych kobiet w Twoim domu

Do tej pory zdjęcia najpiękniejszych kobiet Europy z lat 20. i 30. można było oglądać wyłącznie na wystawach. Teraz mogą ozdobić ścianę twojego mieszkania – i to szybciej niż myślisz! Wygraj je w naszym jubileuszowym konkursie i spraw prezent sobie lub komuś bliskiemu!

Wszystko dzięki twórcom sklepu www.fabryka-historii.pl, którzy przygotowali i udostępnili w formie wielkoformatowych wydruków artystyczne portrety miss europejskich krajów z lat 20. i 30. XX wieku.

Te magiczne czarno-białe zdjęcia, prezentujące kobiety takie, jakimi były – bez poprawy szczegółów ich urody – pochodzą z dwóch niepozornych albumów, wydanych w Niemczech w latach 30. XX wieku. Wiele bezcennych pamiątek tego typu bezpowrotnie przepadło. Ta szczęśliwie przetrwała i dziś, prawie 80 lat później, pozwala wejrzeć w świat, którego osobiście nie mieliśmy okazji poznać.

Wielkoformatowe wydruki portretowe tych zachwycających kobiet mogą stać się niepowtarzalnym elementem dekoracji wnętrz i wyposażenia domów. To też znakomity pomysł na oryginalny prezent dla miłośnika przeszłości i dawnego kanonu piękna. Koszt zamówienia jednego wydruku jest niewielki – fotografię o wymiarach 594 x 420 mm (format A2) nabyć można już za 29,90 zł. W konkursie MyViMu możecie wygrać piękny portret miss Danii lub miss Hiszpanii – polecamy gorąco!

Wkrótce w ofercie sklepu www.fabryka-historii.pl pojawią się kolejne wzory – tym razem dla miłośników starego filmu i rekonstruktorów. Bądźcie czujni!

Materiał partnera zewnętrznego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *