30 listopada 2016

Święta po kolekcjonersku – KONKURS!

do-konkursu-swiatecznego

Hu hu ha! Hu hu ha! Nasza zima zła! A może wcale nie jest taka zła? ;) Kiedy za oknem coraz ciemniej (i zimniej) oznacza to, że niechybnie zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! W MyViMu już wiemy, że każdy kolekcjoner spędza ten czas w wyjątkowym, iście kolekcjonerskim, stylu. Dlatego przygotowaliśmy dla Was mały konkurs fotograficzny – pokażcie nam jak tak naprawdę wyglądają Święta po kolekcjonersku!

Zasady konkursu są bardzo proste: wystarczy, że stworzycie nietypowy świąteczny stroik, który nawiązywać będzie do Waszej pasji. Szopka z dziadkami do orzechów, lampy górnicze przystrojone iglastymi gałązkami, eksponaty jako bombki – dajcie się ponieść wyobraźni i zrealizujcie swoje, choćby i najdziwniejsze, pomysły! Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy 3 najciekawsze i/ lub najbardziej oryginalne, a laureatów nagrodzimy gadżetami z logo MyViMu: pendrivem 16 GB, kubkiem, smyczą, zakładkami do książek i przypinkami. Zdobywca I miejsca będzie mógł dodatkowo wybrać nagrodę z naszego sklepu na cupsell.pl.

Już dziś weźcie udział w naszej zabawie i zróbcie sobie świąteczny prezent! :)

Na Wasze zgłoszenia, zawierające jedno zdjęcie i (opcjonalnie) krótki opis, czekamy do 13.12.2016. Ślijcie je na adres redakcja@myvimu.com, w tytule wpisując „Święta po kolekcjonersku”.

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby posiadające konto w serwisie myvimu.com, które umieściły w nim co najmniej 3 eksponaty.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.