Wydarzenie: Ogólnopolska Giełda Modeli Samochodów im. Sławoja Gwiazdowskiego

Dodane przez: MyViMu (19 grudnia 2016)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 12 marca 2017

Zakończenie wydarzenia: 12 marca 2017

Miejsce wydarzenia: Warszawa, Automobilklub Polski

Opis wydarzenia

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejną Giełdę, która odbędzie się dnia 12 marca 2017 roku w siedzibie Automobilklubu Polskiego w Warszawie, przy ul. Powstańców Śląskich 127 (Bemowo).Ogólnopolska Giełda Modeli Samochodów im. Sławoja Gwiazdowskiego organizowana jest od kilku lat w Warszawie. Odbywa się ona w drugą niedzielę każdego kwartału w godzinach od 9:00 do 14.00 i ma charakter kolekcjonersko-hobbystyczny. Uczestnicy wystawiają tu swoje modele i spotykają się ze znajomymi. Na giełdzie można kupić bądź sprzedać modele i inne przedmioty dotyczące szeroko pojętego modelarstwa. Giełda jest dostępna dla wszystkich chętnych, a wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny."Jeżeli interesujesz się motoryzacją w miniaturze, chcesz powiększyć swoją kolekcję, kupić, sprzedać lub wymienić modele, spotkać starych znajomych lub poznać nowych to nie może Cię zabraknąć!”

Więcej informacji o Giełdzie, jak również o całym ruchu modelarskim można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/gieldamodeli/.

 Terminy kolejnych Giełd:  • 11 czerwca

  • 10 września

  • 10 grudnia

Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies. Zamknij komunikat