Wydarzenie: Moto Weteran Bazar

Dodane przez: MyViMu (19 grudnia 2016)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 6 maja

Zakończenie wydarzenia: 7 maja

Miejsce wydarzenia: Łódź, Stadion "Start"

Opis wydarzenia

Moto Weteran Bazar to największa w Polsce impreza handlowo-wystawiennicza dla miłośników motoryzacji, kolekcjonerów i hobbystów. Łódzka giełda to miejsce, gdzie każdy może sprzedać, kupić, zamienić, zobaczyć: motocykle współczesne, zabytkowe i klasyczne, samochody zabytkowe i klasyczne, części, akcesoria, literaturę, ubiory, modele, pojazdy wojskowe, militaria, starocie i wszystko, co jest związane z dawną techniką. Moto Weteran Bazar to także tradycyjne miejsce spotkań osób o podobnych zainteresowaniach, okazja do wymiany doświadczeń, uzyskania informacji i fachowych porad. Podczas łódzkiej giełdy odbywają się pokazy kolekcji, muzeów i klubów, prezentowane są wystawy tematyczne.

Moto Weteran Bazar organizowany jest w Łodzi od 1992 roku. Giełda odbywa się cztery razy w roku: na początku stycznia, maja, lipca i wrzesnia.

Podczas każdej edycji swoją ofertę prezentuje ponad 700 wystawców, a imprezę odwiedza blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Europy.

 

CENNIK:
Bilet jednodniowy - 10,00 zł
Bilet dwudniowy - 15,00 zł


CZAS TRWANIA:
Sobota w godzinach 9.00 - 20.00
Niedziela w godzinach 8.00 - 14.00


INNE:
UWAGA! Do wielokrotnego wstępu na teren giełdy upoważnia zaklejona na nadgarstku opaska identyfikacyjna.
Na terenie giełdy zapewniamy pełne zaplecze gastronomiczne, sanitarne oraz pomoc medyczną.

Więcej informacji znajdziecie tutaj

Zobaczcie plan terenu giełdy.

Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies. Zamknij komunikat