Wydarzenie: Zabrzańska Giełda Staroci

Dodane przez: MyViMu (31 stycznia 2017)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 25 lutego 2017

Zakończenie wydarzenia: 26 lutego 2017

Miejsce wydarzenia: Zabrze, Arena Zabrze

Opis wydarzenia

Giełda Staroci na Arenie Zabrze to cykliczne, comiesięczne wydarzenie kierowane do kolekcjonerów, pasjonatów, hobbystów i osób, które lubią „ładne rzeczy z historią”. VI edycję Giełdy Staroci na Arenie Zabrze zaplanowano jako dwudniowe, sobotnio-niedzielne, wydarzenie w dniach 25-26 lutego. Tak jak ostatnio, organizatorzy spodziewają się dużego zainteresowania ze strony zarówno wystawców, jak i odwiedzających.

 

Co będzie można wyszperać? Na pewno numizmaty, widokówki, płyty, porcelanę, biżuterię, różnego rodzaju militaria.

 

Niewątpliwym atutem zabrzańskiej giełdy jest fakt, że odbywa się ona pod dachem w doskonale oświetlonej przestrzeni parkingu wewnętrznego. Na przebieg imprezy nie mają więc wpływu warunki atmosferyczne – niska temperatura czy opady.

 

Wstęp dla wszystkich odwiedzających jest bezpłatny. Giełda w oba dni będzie otwarta w godz. 6.00-15.00.

Lokalizacja w parkingu wewnętrznym Areny Zabrze, wejście od strony ul. Olimpijskiej. Tutaj znajdziecie wydarzenie na Facebook'u.


Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.