Wydarzenie: Giełdy biżuterii i minerałów "Natura i Sztuka"

Dodane przez: MyViMu (24 lutego 2017)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 25 marca 2017

Zakończenie wydarzenia: 26 marca 2017

Miejsce wydarzenia: Tarnów, Klub "Gwiazda"

Opis wydarzenia

Historia giełdTo jedne z najstarszych tego typu imprez w Polsce. Istnieją od października 1991 roku i organizowane są w kilku miastach: w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i Przemyślu. Odbywają się w każdym z tych miast na wiosnę i jesienią. Biorą w nich udział wystawcy z kraju i zagranicy prezentując eksponaty z całego świata.UczestnicyMinerały, skały, skamieniałości, muszle w swojej naturalnej postaci przyciągają kolekcjonerów, uczniów, ludzi ciekawych świata.Biżuteria oraz galanteria z kamieni naturalnych przyciągają tłumy pań oraz poszukiwaczy oryginalnych prezentów swoim niepowtarzalnym pięknem i niską ceną.Dlaczego warto nas odwiedzić?Giełdy są atrakcją dla osób w każdym wieku. Dla młodzieży są żywą lekcją geologii, chemii, biologii.  Dla dorosłych są okazją do rozwoju zainteresowań i poszerzenia wiedzy o świecie.Giełdy biżuterii i minerałów bawią feerią światła, kolorów, kształtów oraz mnogością prezentowanych przedmiotów.Trudno je opisać – to trzeba zobaczyć i może „zarazić się” nową pasją na najbliższej tego typu imprezie.  Do zobaczenia!Strona internetowa giełd "Natura i Sztuka". Lokalizacje giełdKraków – Nowohuckie Centrum KulturyTarnów – Klub „Gwiazda”Nowy Sącz – MOSiRPrzemyśl – Centrum Kulturalne Kontakt pod numerem telefonu 604 074 494 lub pod adresem ewolska13@interia.pl


Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.