Wydarzenie: IX JARMARK TUMSKI

Dodane przez: MyViMu (23 maja 2016)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 2 czerwca 2017

Zakończenie wydarzenia: 4 czerwca 2017

Miejsce wydarzenia: Płock, Stary Rynek

Opis wydarzenia

Jarmark Tumski to impreza plenerowa, kolekcjonersko–wystawiennicza i kulturalno–rozrywkowa, organizowana w Płocku od 2009 roku.Podczas Jarmarku Tumskiego główne ulice Starego Miasta w Płocku zapełniają się kolekcjonerami i wystawcami z całej Polski, oferującymi zarówno antyki i starocia, jak i współczesne wyroby rękodzieła artystycznego, biżuterię, minerały, wyroby regionalne, przedmioty codziennego użytku i wiele innych. Poza kolekcjonerami i wystawcami, atmosferę Jarmarku tworzy bogaty program artystyczny, m.in. koncerty muzyczne odbywające się na kilku scenach usytuowanych na terenie Starego Miasta. Podczas zeszłorocznej, ósmej edycji Jarmarku Tumskiego, teren imprezy został podzielony na pięć stref. W ramach strefy handlowej pojawiły się różnorodne stoiska wystawców i handlarzy z całej Polski oraz stoiska gastronomiczne. Kolekcjonerska zgromadziła znanych hobbystów, antykwariuszy i kolekcjonerów, a trzecia – dziecięca – w swojej ofercie miała szeroki wachlarz atrakcji dla najmłodszych. Strefa sztuki zaprezentowała sztukę płocką gromadząc lokalne organizacje artystyczne, pozarządowe, środowisko malarzy płockich, literatów oraz gości spoza Płocka. Nowością była strefa militaria, w ramach której został zaprezentowany m.in. sprzęt militarny, a także pokazy grup rekonstrukcyjnych różnych epok. Zapraszamy do Płocka!Więcej informacji dotyczących Jarmarku Tumskiego znajdziecie na stronie wydarzenia.   


Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.