Wydarzenie: Giełda Staroci na Arenie Zabrze

Dodane przez: AsiaB (6 lipca 2017)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 22 lipca 2017

Zakończenie wydarzenia: 23 lipca 2017

Miejsce wydarzenia: Zabrze

Opis wydarzenia

Giełda Staroci na Arenie Zabrze to cykliczne, comiesięczne wydarzenie kierowane do kolekcjonerów, pasjonatów, hobbystów i osób, które lubią „ładne rzeczy z historią”.XI edycję Giełdy Staroci na Arenie Zabrze zaplanowano jako dwudniowe, sobotnio-niedzielne, wydarzenie.Niewątpliwym atutem zabrzańskiej giełdy jest fakt, że odbywa się ona pod dachem w doskonale oświetlonej przestrzeni parkingu wewnętrznego. Na przebieg imprezy nie mają więc wpływu warunki atmosferyczne.Wstęp dla wszystkich odwiedzających jest bezpłatny. Lokalizacja w parkingu wewnętrznym Areny Zabrze, wejście od strony ulicy Olimpijskiej. Giełda Staroci funkcjonuje w godzinach od 6:00 do 15:00.Strona wydarzenia na Facebooku


Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.