Wydarzenie: Od pasji do pracy. O działaniach bazujących na kolekcjonowaniu.

Dodane przez: MyViMu (23 listopada)

Data i miejsce

Rozpoczecie wydarzenia: 14 grudnia

Zakończenie wydarzenia: 14 grudnia

Miejsce wydarzenia: Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku

Opis wydarzenia

Stwierdzenie „Rób to, co lubisz wówczas nigdy nie będziesz w pracy” jest tak ograne, że większość zbywa je, uznając za mrzonkę... Czyżby?

My chcemy wam pokazać, że możliwe jest rozkręcenie własnej działalności, która będzie bazować na pasji! Zajmiemy się konkretnie pasją kolekcjonerską. Czy można na tym zbudować biznesplan?

Przekonacie się, że tak! Bo mamy na to dowody. Z przedstawicielami gdańskich firm i inicjatyw porozmawia Kora Tea Kowalska, która sama jest kolekcjonerką i badaczką. Jej naukowe podejście zostanie wystawione na próbę i konfrontację z prawdziwym życiem, bo do rozmowy z nią staną właściciel sklepu Inaczej niz w Raju - Tomasz Gut, założyciele Vintage For Ever - Karina Borejszo i Dominik Podbereski oraz pomysłodawca VHS HELL Krystian Kujda. Z jakimi problemami i trudnościami się spotykają, czy wg nich warto realizować marzenia? 

Jeżeli sami nosicie się z myślami nad własnym pomysłem na działalność. Macie pytania, wątpliwości? Przyjdźcie, będzie to idealny czas i miejsce, żeby je zadać i rozwiać. Chcemy inspirować i zachęcać do podejmowania działań.

Zapraszamy na koLEKCJE 14 grudnia o godzinie 18.00 w sieni Instytutu Kultury Miejskiej (ul. Długi Targ 39/40 w Gdańsku).
Wstęp wolny.

Strona wydarzenia tutaj

Powrót do:
Kalendarz główny MyViMu

Ta witryna korzysta z plików cookies. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies. Zamknij komunikat