Odznaki rozpoznawcze
Dywizjon Zabezpieczenia Hydrograficznego - Gdynia
Dowództwo Narodowego Elementu Wsparcia; Nr:052
3 DYWIZJA STRZELCÓW KARPACKICH - alpacca
Odznaka Grunwaldzka z podkladką nr: 1
6 Pułk Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego; Piła
Odznaka z 1951r. WZOROWY RKAEMISTA numerowana
Medal Zasłużonym Na Polu Chwały - 1944
12 Brygada Zmechanizowana Szczecin ; Nr:80
Chwała Obrońcom Ojczyzny - Takie fajne sreberko
Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny;Zakopane
Klub Oficerów Rezerwy - Riazańczycy
Mayowisko 2 - 2015- Odznaka numerowana
7 Pułk Lotnictwa Bombowo-Rozpoznawczego - wersja
Medal Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny za XV lat
Odznaka Rezerwy ORP ,,Krogulec"" 1979-1981
Medal Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny za V lat
Jacht Klub wersjea złota + miniaturka
Orkiestra garnizonowa - Siedlce
Nasza rozpoznawcza odznaka ,,Pułkowa''
Sprawność Podhalańska ,, Harnaś'' 21-BSP Rzeszów
Legitymacja i Odznaka Kościuszkowska 1WDP z 1956
Legitymacja - Za Odrę Nysę I Bałtyk
Pamiątkowa Odznaka Kościuszkowska 1WDZ - kontra
Sprawność Podhalańska ,, Harnaś'' 21-BSP Rzeszów
13 Elbląski Pułk Artyleri Przeciwlotniczej Elbląg
78 Pułk Obrony Powietrznej - Mrzeżyno
Rajd Szczecin Siekierki 1963r
Sprawność Podhalańska ,, Harnaś'' 21-BSP Rzeszów
1 Batalion Remontowo-Budowlany ; Nr: 65
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego
2 Korpus Zmechanizowany proporczyk na beret
Pamiątkowa odznaka WKU - Tychy
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej Nr:021
6 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ
15 Batalion Medyczny ; Nr:26
91 Batalion Logistyczny - Komprachcice
10 Brygada Logistyczna Opole - żołnierska
17 Pułk Zmechanizowany - Międzrzecz : Nr:216Z
16 DYWIZJON ARTYLERII SAMOBIEŻNEJ : Nr:062
4 Brodnicki Pułk Chemiczny - Brodnica
2 Brygada Lotnictwa Taktycznego Poznań ; Nr:088
Odznaka na beret 25 Brygady Kawalerii Powietrznej
16 Pułk Zmechanizowany - Słupsk ; Nr:102
POLBATT /polski batalion operacyjny/ w Syrii
86 Batalion Łączności i Ubezpieczenia Lotów
15 jahre Deutsche Demokratische Republik
16 Pułk Artylerii - Braniewo - wersja
Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych; Warszawa
Odznaka 2 Bazy Lotniczej z Bydgoszczy : Nr:413
4 Gdyńska Brygada Rakietowa OP - Gdynia
Wyższa Szkola Oficerska Wojsk Zmech. :Nr8
25 Brygada Kawalerii Powietrznej
6 Warszawski Pułk Zmechanizowany
CCCP - Order Znak Honoru_typ 4 w3 - Nr: 706311
Dyplom ''Zołnierzowi Demokracji ''
124 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej - Szczecin
Mój Olbrzym Wyższa Szkoła Oficerska
10 Pułk Rozpoznania Radiolokacyjnego : Nr:471
CIEKAWA odznaka SKW - ; Nr:23
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej : Nr:026
Brygada Wsparcia Dowodzenia - Stargard - wersja 1
KRZYŻ HARCERSKI - MINIATURA
80 Dywizjon Artylerii Przeciwpancernej KOW
WZOROWY ŻOŁNIERZ miniaturki z 1968r
Brygada Wsparcia Dowodzenia - Stargard - wersja 2
WSO - Wydział Logistyki - Poznań
32 Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej
Inspektor MON ds. Bezpieczeństwa Lotów
49 Baza Lotnicza Pruszcz Gdański Batalion Łącznośc
CCCP - Order Znak Honoru_typ 4 w3 - Nr: 540362
Legitymacja nadanie + odznaka OG 1 lipca 1946 r.
WSO _ Wydział Pancerny - Poznań
49 Baza Lotnicza Pruszcz Gd. Batalion Dowodzenia
Przełajowe Mistrzowstwa Polski 1958r.
124 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej - Szczecin
8 baza Lotnicza Kraków - wzór 2
6 Pułk Łączności - Śrem ; Nr:053
29 Szczecińskia Brygada Zmechanizowana : Nr:26
Szwecja Złota Odznaka Strzelecka
Eskadra Śmigłowców -- Babilon III zmiana
Szwecja Odznaka strzelecka II stopnia
5 Pułk Zmechanizowany Szczecin
1 Dywizjon Lotniczy Ziemi Łęczyckiej
Kopia Wzorowego Strzelca z 1951r.
41 Pułk Zmechanizowany - Szczecin