Odznaki Wojskowe
Rejon Wsparcia Teleinformatycznego Olsztyn
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy : Nr:025
Zołnierzowi WP- Za Ofiarną Pracę w Górnictwie Węgl
Wojskowe Biuro Bezp. Łączności i Informatyki Nr067
NJW - Centralny Ośrodek Szkolenia MSW; Nr0049
Mechanik Kierowca Czołgu I Klasa - Kopia
2 Brygada Zmechanizowana Legionów :Nr:110
62 Kompania Specjalna -- Bolesławiec : Nr:003
23 Brygada Obrony Terytorialnej ; Nr:050
Krzyż Walecznych - z lat 1944 - 1945 : 24b.
5 Zgierski Pułk Radiotechniczny - złota
Eskadra Śmigłowców -- Babilon II zmiana
Zasłużony Działacz SZMW 1973
Odznaka Komendy Garnizonu - Bydgoszcz
Krzyż Walecznych - z lat 1944 - 1945 : 24a.
Odznaka Gronik - Zakopane : Nr. 017
5 Brygada Saperów - Szczecin: nr:38
NJW - 1 Warszawska Brygada Zmotoryzowana Nr:0125
25 Dywizjon Rakietowy OP Wejherowo z błędem
Szkoła Chorążych Wojsk Lotniczych ;Nr.014
99 Pułk Zmechanizowany Żagań
ODZNAKA PAMIĄTKOWA WOMP - MODLIN; Nr:033
Odznaka pamiątkowa 27 Pułku Piechoty z Częstochowy
2 Batalion Radioelektroniczny - Lidzbark Warmiński
Odznaka Pamiątkowa Sybir 1940 - 1953
4 Batalion Radiotechniczny - Warszawa ; Nr:119
18 Kołobrzeski Batalion Desantowo-Szturmowy
Wzorowy Dowódca -1993 ; orzeł w koronie
18 Kołobrzeski Batalion Desantowo-Szturmowy
36 Batalion Radiotechniczny - Kraków ; Nr:145
Wzorowy Dowódca -1993 ; orzeł w koronie
18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy
Wzorowy Dowódca -1993 ; orzeł w koronie
18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy - wersja
54 Warsztaty Lotnicze - Radom ; Nr:093
19 Lotnicza Eskadra Holownicza : Nr:214
Odznaka Skoczka Spadochronowego - wykonanie grawer
3 Dywizja Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego:Nr:209
8 Baza Lotnicza - Kraków : Nr:03
77 Pułku Piechoty - wersja oficerska - Kopia
8 Baza Lotnictwa Transportowego - Kraków; Nr:139
Odznaka Rezerwy Wojsk Pancernych ???
40 Pułk Piechoty - Dzieci Lwowskich
13 Kostrzyński Pułk Artylerii : Nr:002
Oficerska Szkoła Wojsk Rakietowych i Artylerii
Medal Wojska - wersja Spink & Son
Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii
Krzyż Walecznych - Knedler 1921-1946 :5a
9 Ośrodek Szkolenia Specjalistów Czołgowych;Nr.487
Wojewódzki Sztab Wojskowy - Warszawa
32 Ośrodek Dowodzenia i Naprowadzania - wersja ODN
Wzorowy Dowódca -1973 ; srebrna wzór /30mm/
Wzorowy Dowódca -1973 ; złota; wzór /30mm/
Odznaka NSZZ Pracowników Wojska
16 Żuławski Batalion Remontowy - Elbląg
48 Polowe Warsztaty Lotnicze Piła - 40-sto lecie
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr:1 - Łódz
3 Rejonowa Baza Logistyczna - Kraków : Nr:07
47 Szkolny Pułk Śmigłowców - Nowe Miasto
Wojskowa Komenda Uzupełnień we Włocławku:Nr:12
1 Warszawska Brygada Pancerna - odwrotka ; Nr:219
Wojskowa Akademia Techniczna :Nr K17
10 Brygada Kawalerii Pancernej - ; Nr:0145
Szkoła Specjalistów Wojsk Radiotechnicznych;Nr383
Dyżurna Służba Operacyjna Wojsk Lądowych;Nr:81
Odznaka Węzeł Łączności - Warszawa
19 Batalion Saperów Ziemi Lęborskiej ; Nr:024
Wojewódzki Sztab Wojskowy Katowice; Nr:149
26 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej - Gryfice
Dorazne Siły Zbrojne ONZ - 1974
Odznaka "Wzorowy Żołnierz" - legitymacja
2 Batalion Ratownictwa Inżynieryjnego
6 Brygada Desantowo-Szturmowa - miniaturka
21 Pucki Dywizjon Przeciwlotniczy
Odznaka Pamiątkowa1 Warszawskiej Brygady Pancernej
Odznaka Batalionu Logistycznego III zmiany w Iraku
Odznaka Batalionu Logistycznego IV zmiany w Iraku
Odznaka Honorowa 10 Batalionu - 6BDSz
2 Baza Materialowo Techniczna Kutno : Nr:021
1 Siedlecki Batalion Rozpoznawczy
Służba Weterynaryjna WP - : Nr:17
Oficerska Szkola Piechoty Nr 3
Odznaka Rezerwy Lato 86/88 - WOPK Poznań
13 Kostrzyński Pułk Artylerii : Nr:100
Techniczna Szkoła Wojsk Lotniczych 1944-1995
Wojskowy Klub Sportowy oraz 30-lecie klubu Zawisza
Pamiątkowa odznaka - Za Długi Rejs
Okręt SD11 Stacja Demagnetyzacyjna Nr:05