Odznaki
Odznaka Kappenabzeichen KuK Feld Transport Leitung
Żandarmeria Polowa II RP - wzór2 :numerowana
Wołyńska Szkoła Podchorążych Rezerwy Artylerii
Orzeł Weteranów Powstania Styczniowego 1863
Pamiątkowa Odznaka 57 Pułku Piech. Wielkopolskiej
Odznaka numerowana ORP ,,ORZEŁ'' ; Nr:82
Legitymacja Odznaki Frontu Litewsko-Białoruskiego
„Odznaka Ofiarnych” O.K.O.P. 1920 r. II RP
25 Brygada Kawalerii Powietrznej
41 Eskadra Lotnictwa Taktycznego
Odznaka LOPP wraz z legitymacją
Legitymacja do odznaki Pułk 7 Pancerny PSZnZ
Odznaka POS z Legitymacją
8 Pułk Lotnictwa Myśliwsko - Bombowego
Legitymacja - Nadanie Odznaki OSP z 1949 r.
Skoczek Spadochronowy lata 60r. Nr:3730
Odznaka WOSWŁ - spotkanie po latach
6 Pułk Łączności - Śrem - wersja złota; Nr:388
21 Batalion Dowodzenia w Rzeszowie
18 Eskadra Lotnictwa Ratowniczo-Łącznikowego
Odznaka Armia Krajowa Powstanie Warszawskie
3 Pułk Lotnictwa Myśliwsko - Bombowego
Legitymacja do Odznaki Za Zasługi dla ZKRPiBWP
Legitymacja wraz z odznaką 27 Pułku Ułanów
Wołyńska Szkoła Podchorążych Rezerwy Artylerii
3 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego ,,Poznań''
Kappenabzaichen 1 armia k.u.k. święta 1915
Odznaka 600 lat Tyczyna 1368-1968
Pamiątkowa odznaka Lotnik Kosmonauta PRL
Pamiątkowa odznaka Krzyż Ludowego Wojska Polskiego
Federacja Polskich Związków Obrońców Ojczyzny RP
Komenda Portu Wojennego - Gdynia : Nr:179
Legitymacja 1 Batalionu Remontowo-Budowlany nr 65
Odznaka WKU Bielsko- Biała ; Nr:K11
Odznaka Związek Oficerów Rezerwy RP
Pamiatkowa odznaka XXX lecia Korpusu Kadetów
Ośrodek Opracowywania Wyników Rozpoznania Powietrz
1 Eskadra Lotnictwa Taktycznego
6 Pułk Łączności Śrem ; Nr:254
Pamiątkowa odznaka ORP Gen. Puławski
Legitymacja + odznaka za Bitwę pod Studziankami
9 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego - Zegrze Pomorskie
2 Pułk Zmechanizowany Skierniewice/Giżycko Nr:6
Blacha zlotowa z Uniejowa 2013 - WebChapter
32 Baza Lotnictwa Taktycznego
Legitymacja do odznaki 65 Lecia Bitwy Pod Lenino
Wojskowe Zaklady Lotnicze - Łódz
Jednostka Wojskowa 1410 ; Nr:W137
32 Pułk Lotnictwa Rozpoznania Taktycznego: Nr:1293
1 Eskadra Lotnictwa Myśliwskiego
Miniatura odznaki Pierwszy Pułk Piechoty Legionów
Stowarzyszenie Kapelanów Wojskowych : Nr:152
21 Brygada Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie
1 Batalion Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie
1 Batalion Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie Ryś
5 Batalion Strzelców Podhalańskich w Przemyślu
Odznaka Brygady Artylerii Przeciwlotniczej Gdynia
14 Dywizjon Artylerii Samobieżnej w Jarosławiu
Odznaka 1 Regionalna Baza Logistyczna Wałcz
22 Karpacki Batalion Piechoty Górskiej w Kłodzku
Legitymacja Osobista Starszego Pioniera z 18 pu
Odznaka MW - ORP Poznań - : Nr:025
Odznaka Za Zasługi dla ZKRPiBWP
Oddział Zabezpieczenia J.W. 1410 : Nr:257
47 Szkolny Pułk Śmigłowców
5 Batalion Zabezpieczenia - Siemirowice Nr:97
22 Baza Lotnicza, Malbork
Legitymacja do Odznaki Grunwaldzkiej - Lipiec 1946
36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego
Pamiątkowa odznaka ORP Gniewko
12 Dywizjon Trałowców , ; Nr:343
2 Eskadra Lotnictwa Transport-Łącznikowego Nr:055
Dowództwo Garnizonu Warszawa wzór od 2008r.
50-lecie straży pożarnej w Oberfriedersdorf
Wojskowa Prokuratura Garnizonowa - Warszawa
Kappenabzaichen husarów karpackich
Pamiątkowa odznaka Służba Topograficzna WP Nr:102
31 Batalion Radiotechniczny Poznań Nr: 120
Odznaka Absolwencka AON z 1990 roku
ORP ,, Orzeł'' Pierwsza Załoga
7 Eskadra Lotnictwa Taktycznego - Powidz
11 Dywizjon Ścigaczy -- Hel
Odznaka Pamiątkowa DOWÓDZTWA WOJSK SPECJALNYCH
32 Baza Lotnictwa Taktycznego - Łask ; Nr:009
Pamiątkowa odznaka DW OT wprowadzona w 2020 roku
Rejs Dookoła Świata ORP ,, ISKRA "
Dywizjon Okrętów Podwodnych - Gdynia
16 Dywizjon Kutrów Zwalczania Okrętów Podwodnych