Marlene Dietrich Verlag ROSS 3264/1 AUTOGRAF

Duże zdjęcie Marlene Dietrich Verlag ROSS 3264/1 AUTOGRAF
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 203
<
>
Stara pocztówka wydana na początku 1928 roku, gdy Marlene była jeszcze mało znaną aktorką niemiecką. Zdjęcie do filmu kręconego w Wiedniu pt. Café Elektric, 1927 (pl. Giełda miłości")Pocztówka została własnoręcznie pisana przez Marlene i nadana z jej rodzinnego Berlina do Wiednia. Marlena przez całe życie bazgroliła. Z czasem, szczególnie w ostatnich latach w czasie swojego paryskiego odosobnienia, starała się pisać literami drukowanymi.Dobrzy ludzie (nie bez problemów) odczytali tę mało oryginalną wiadomość z 16 lutego 1928 roku:"Najdroższa Pani Schöner,

Tysiąc pozdrowień!

Bardzo tęsknię za Wiedniem.

Wszystkiego dobrego ...

Wasza,

Marlene. D.

"Kartka nadana w Berlin-Charlottenburg.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 193 razy od 6 marca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.