ZNACZEK SOWIECKICH PIONIERÓW "LENIN"

Duże zdjęcie ZNACZEK SOWIECKICH PIONIERÓW "LENIN"
ODZNAKA Z LENINEM .PREZENT DLA MOJEJ MAMY OD KOLEGI Z ZSRR Z KTÓRYM KORESPONDOWAŁA W CZASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ.WTEDY TO BYŁA NORMA - MILE WIDZIANE.
Znaczek sowieckich pionierów. Wszechzwiązkowa Organizacja Pionierska imienia W.I. Lenina to była polityczna organizacja zajmująca się indoktrynacją dzieci w wieku 9-14 lat. Działała na zasadzie "serdecznie zapraszamy, obecność obowiązkowa". Istniała w latach 1922-1991.Na ostatnim zdjęciu część ekspozycji.
Data dodania: 17 stycznia
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Zdjęcia na licencji:
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 113 razy od 17 stycznia
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
12 lutego, 15:52
Dziękuję za pomoc w opisie
11 lutego, 21:42
To nie jest zwykła odznaka z Leninem (tzn. poniekąd jest), a znaczek sowieckich pionierów. Wszechzwiązkowa Organizacja Pionierska imienia W.I. Lenina to była polityczna organizacja zajmująca się indoktrynacją dzieci w wieku 9-14 lat. Działała na zasadzie "serdecznie zapraszamy, obecność obowiązkowa". Istniała w latach 1922-1991.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies. Zamknij komunikat