ZNACZEK SOWIECKICH PIONIERÓW "LENIN"

Duże zdjęcie ZNACZEK SOWIECKICH PIONIERÓW "LENIN"
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
53 / 65
<
>
ODZNAKA Z LENINEM .PREZENT DLA MOJEJ MAMY OD KOLEGI Z ZSRR Z KTÓRYM KORESPONDOWAŁA W CZASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ.WTEDY TO BYŁA NORMA - MILE WIDZIANE.

Znaczek sowieckich pionierów. Wszechzwiązkowa Organizacja Pionierska imienia W.I. Lenina to była polityczna organizacja zajmująca się indoktrynacją dzieci w wieku 9-14 lat. Działała na zasadzie "serdecznie zapraszamy, obecność obowiązkowa". Istniała w latach 1922-1991.Na ostatnim zdjęciu część ekspozycji.
Data dodania: 17 stycznia 2017
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 261 razy od 17 stycznia 2017
Reklama
Dodaj komentarz
12 lutego 2017
Dziękuję za pomoc w opisie
11 lutego 2017
To nie jest zwykła odznaka z Leninem (tzn. poniekąd jest), a znaczek sowieckich pionierów. Wszechzwiązkowa Organizacja Pionierska imienia W.I. Lenina to była polityczna organizacja zajmująca się indoktrynacją dzieci w wieku 9-14 lat. Działała na zasadzie "serdecznie zapraszamy, obecność obowiązkowa". Istniała w latach 1922-1991.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies. Zamknij komunikat