Karta żywieniowa Tesco

Duże zdjęcie Karta żywieniowa Tesco
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
35 / 43
<
>
Wyjątkowy rodzaj karty podarunkowej - karta żywieniowa wydana przez sieć supermarketów Tesco.Karta umożliwia zapłatę za zakupy artykułów żywieniowych z wyjątkiem wyrobów tytoniowych i alkoholowych.Wykonana z grubego plastiku,z kodem kreskowym i numerem.Kartę można zakupić jako prezent,doładowując kwotą od 10 do 2.000 złotych w kasie dowolnego sklepu sieci Tesco. Jest ważna przez rok od pierwszego doładowania,można ją doładowywać wielokrotnie gotówką lub przelewem.Płacić za dokonane zakupy można wyłącznie w sklepach sieci Tesco,jeśli kwota na karcie jest niższa niż wartość dokonanych zakupów,można różnicę dopłacić gotówką.Karta jest na okaziciela więc jej utrata z powodu zgubienia lub kradzieży spowoduje utratę środków które się na niej znajdują.
Data dodania: 16 marca 2017
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 129 razy od 16 marca 2017
Reklama
W tym muzeum wyłączono możliwość komentowania eksponatów.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.