Bagnet islamski o cudownych właściwościach.

Duże zdjęcie Bagnet islamski o cudownych właściwościach.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
94 / 100
<
>
Szczyt muzułmańskiej technologii... Jedni podejrzewają o wyprodukowanie tego bagnetu Iran, inni Afganistan. Pakistan też by pewnie pasował ...

Bagnet posiada islamskie oznaczenia. Ma on też jakieś tam wymiary, konstrukcję i jakąś pochwę, ale te banalne cechy ma w końcu każdy bagnet. Nie warto się na tym skupiać ...Rewelacyjne są właściwości głowni w tym bagnecie - takich nie posiada żaden inny ...

Co zrobić, jeśli Niewierny ukrywa się za rogiem ? W tym wypadku sprawa jest prosta : jeśli Niewierny czyha za rogiem po prawej stronie na kolanie wyginamy głownię bagnetu w prawo i robimy Niewiernemu "dziab" !

Jeśli chowa się On za rogiem lewym głownię wyginamy w lewo.Właściwości te starałem się przedstawić na ostatnich fotkach.
Data dodania: 16 marca 2017
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 313 razy od 16 marca 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
17 marca 2017
Dziękuję za gratulację. Cieszę się, że i Kolegom się ta broń podoba. Moja duma z posiadania go rośnie z minuty na minutę.
;-D
Jurgen - nie ma problemu podrzuć swojemu kumplowi link do bagnetu. Niech grupa zazdrośników rośnie ! Jeden jest tylko warunek - niech nie produkuje identycznych podróbek, bo nie chcę, by stały się one popularne i straciły na wartości.
Jeśli kumpel chce dołączyć do wąskiej grupy dumnych posiadaczy takich rarytasów, niech szuka wytrwale - da się go zdobyć:
http://allegro.pl/bagnet-rosja-persja-sygnowany-rzadki-oryginal-60cm-i6743277520.html
Gościowy, który go wystawił pomyliła się chyba czcionka prawosławna z allahową, ale bagnet taki sam.
;-D
Pozdrawiam,
Piotr.
17 marca 2017
Pozwol, ze ten wspanialy produkt, bliskowschodniej mysli technicznej, podrzuce w formie linku mojemu kumplowi, jednemu z najstarszych czlonkow najwiekszego polskiego forum nozowniczego, i wieloletniemu kolekcjonerowi nozy. Niewatpliwie, bedzie zachwycony.
Kustosz
17 marca 2017
Witaj Kolego!
Musisz zmienić nazwę muzeum, bo ten egzemplarz to nie jest "militarne to i owo" Wielkie gratulacje!!!
17 marca 2017
To na pewno musi być owa słynna "stal damasceńska"? :-)
Pełen podziwu i z opadniętą z wrażenia szczęką, przyłączam się do gratulacji.
17 marca 2017
No rewelka... Jednak zachodnie technologie pozostaja zdecydowanie w tyle. Gratuluje fanta.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.