Krzyż Walecznych - ,,Mały '' Knedler nr:53441 :5.

Duże zdjęcie Krzyż Walecznych - ,,Mały '' Knedler nr:53441 :5.
Krzyż Walecznych tz. ,,mały'' Knedler z numerem nabitym ,,dużymi'' numerami. Krzyż opisany w książce G. Krogulca ,, Krzyż Walecznych'' na str;184 jako pozycja nr:5 Jest to KW nr:53441, o wymiarach/36,2/39/3,3/ - numer o wysokości cyfr 2,5 mm tłoczony mechanicznym numeratorem .
Data dodania: 31 marca
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Zdjęcia na licencji:
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 268 razy od 31 marca
Reklama
Dodaj komentarz
Konto Komercyjne
11 kwietnia
No cóż pewnie każdy ma ,,swoją'' racje . Jednak najważniejsze jest to że eksponat jest pokazany i opisany a mógłby spoczywać spokojnie na dnie szafy i cieszyć oko jedynie właściciela.
9 kwietnia
Myślałem, że da się przekonać kolegę do innej postawy. Dlaczego nie przez PW? Wiem, że inny użytkownik MyViMu już próbował i mu nie wyszło. Tak jak powiedziałem: nie wyszło, więc róbta co chceta. Może faktycznie najrozsądniejszym wyjściem byłoby zwrócenie się do administracji, ale najzwyczajniej o tym nie pomyślałem. Z drugiej strony jaki ma to sens, jeśli za dwa miesiące znowu zacznie się ta sama zabawa?
9 kwietnia
Tak czytam i czytam... popcorn mi sie skonczyl wiec rece mam wolne to cos napisze. O ile jestem zwolennikiem fair play o tyle jestem przeciwnikiem publicznych zadym. To jest powod dla ktorego unikam polskich forow i spolecznosci internetowych. Nasz narod ma to do siebie ze kiedy jeden z jego obywateli posiadzie jakas wiedze lub umiejetnosc to zaczyna innych traktowac dosc niegrzecznie. Co by nie bylo to jak ktos gra nie fair to mysle ze trzeba raportowac do administracji poniewaz, kolego Kurkow, wlasnie w statystyce nabijasz koledze Malyjanek dobra pozycje w najczesciej komentowanych eksponatach czyli sam sobie robisz pod gorke w tym przypadku. Poza tym, mysle ze na dyskusje o tym co wypada a co nie forum (udostepnione nam przez portal) jest lepszym miejscem. Z wrazami szacunku dla WSZYSTKICH kolekcjonerow, Jurgen.
9 kwietnia
Kiedyś już była o tym mowa i w Twoim przypadku musiała interweniować administracja, bo spamowałeś na potęgę. Sprawa ucichła i jedziesz od nowa. W sumie rób co chcesz. Szkoda strzępić klawiaturę.
Konto Komercyjne
7 kwietnia
Po pierwsze nikt tego nie zabrania, osobiście uważam ze warto pokazać i podkreślić inność eksponatu jeśli w mojej ocenie zasługuje na to. Można oczywiście dyskutować czy wypada lub czy warto tak postępować, jedni ocenią że tak inni że to spam a jeszcze inni ze reklama i pewnie wszyscy będą mieli rację. Ale każdy może poddać ocenie swój eksponat i próbować zwrócić uwagę na dany przedmiot natomiast to odwiedzający i tak wystawią nam swoją ,,cenzurke'' odwiedzając nasze /moje/ muzeum lub omijając je dużym łukiem.
7 kwietnia
Komentując własne eksponaty? Kiedyś już była o tym mowa.
Konto Komercyjne
6 kwietnia , edytowany: 7 kwietnia
Kolekcja powoli się powiększa wiec pokazuję następne ,, nowości''
2 kwietnia
Znowu?
Konto Komercyjne
31 marca
,,Mały'' KW w wykonaniu Knedlera z ,,dużymi'' cyframi
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies. Zamknij komunikat