Radziecki bagnet typu 6H4 do AKM/AKS74 Tuła/Iżewsk

Duże zdjęcie Radziecki bagnet typu 6H4 do AKM/AKS74 Tuła/Iżewsk
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
7 / 15
<
>
Radziecki bagnet typu 6h4 (6x4) przeznaczony do AK74/AKS74 a także AKM/AKMS czy SWD. Bagnet w perfekcyjnym stanie, zgodny numerycznie. Niewątpliwą ciekawostką jest fakt, iż rękojeść jak i pochwa mają oznaczenia fabryki w Iżewsku, natomiast samo ostrze ma bicie fabryki w Tule. Jest to fabryczna robota, być może był on fabrycznie uszkodzony i rękojeść została profesjonalnie wymieniona przez zakłady w Iżewsku. Z zagranicznych for wynika, że podnosi to unikatowość i wartość kolekcjonerską bagnetu.
Data dodania: 19 maja 2017
Miejsce pochodzenia: Rosja
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 279 razy od 19 maja 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.