OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
9 / 19
<
>
Największą wadą kolekcjonerów, moim zdaniem jest to że nie są milionerami, a powinni.

Na szczęście czasem rodzinna dzielnie wspiera zbieractwo i wręcz zaskakuje zanajomością tematu jak w tym przypadku, kompletnie przegapiłam tą lalkę, na szczęście moja siostra nie [img]
Ponoć jest serwis gdzie można wspierać finansowo artystów coś na luźnej zasadzie mecenatu. Przydało by się zorganizować coś podobnego dla kolekcjonerów choć z założenia to oni powinni być tymi ludźmi przy kasie 
Model lalki to Cyntia jeden z siedmiu lalek inspirowanych legendami indiańskimi (w założeniu lalka ta obrazuje białą kobietę która związała się z wojownikiem Comanczów) . Autorskie lalki mają wspaniale stylizowane stroje ale co najważniejsze pięknie dobrany kolor porcelany. 

Moja Cyntia w wersji bladoskórej.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 170 razy od 11 sierpnia 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.