warsztat rusznikarski i poczta

Duże zdjęcie warsztat rusznikarski i poczta
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
291 / 468
<
>
niemiecki żołnierz w furażerce i białym roboczym drelichu stoi przed warsztatem rusznikarskim z oznaczeniem numeru poczty (nr. 23291, co wskazywało by na 38 Pułk Piechoty. Prawdopodobnie okupowana Francja.  Eksponaty służą jedynie poszerzaniu wiedzy historycznej (edukacyjnej, naukowej i kolekcjonerskiej), nie są wyrazem moich osobistych poglądów, ani nie służą propagowaniu żadnej totalitarnej ideologii (NIE PROPAGUJĘ FASZYZMU, NAZIZMU, ANI KOMUNIZMU).    
Data dodania: 28 października
Datowanie przedmiotu: 1940 - 1945
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 207 razy od 28 października
Reklama
Dodaj komentarz
12 listopada
masz rację, warsztat rusznikarski jest właściwszym określeniem tego budynku, opis już poprawiony :) dziękuje
11 listopada
Na moje to jest warsztat rusznikarski a feldposte figuruje z numerem czyli tłumacząc na nasze na tabliczce jest " Warsztat rusznikarski" i wojskowy adres do niego, co by wojskowym pocztowcom łatwiej było dostarczać.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.