szklana pieczęć od butelki

Duże zdjęcie szklana pieczęć od butelki
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 1
<
>
Margaux to jedno z bardziej cenionych francuskich win produkowanych w regionie o tej samej nazwie. Ten region winiarski słynie z trunków określonych mianem ,, kobiecych ,, czego powodem jest rodzaj gramatyczny nazwy (la margaux) ale i delikatny bukiet produkowanych win w tej winnicy . Początki produkcji win w gminie  Margaux sięgaja starożytności ,jednak kiedy w XVII wieku odkryto możliwość  konserwoania wina za pomocą siarki oraz butelkowania produktu, wina zaczęły docierać  na teren niemal całoego kontynętu. Sławę Château Margaux za Atlantyk przeniósł ambasador USA we Francji Tomasz Jefferson, przyszły prezydent Stanów Zjednoczonych. Wino tej marki po dziś dziń cieszy się wielkim uznaniem.  Widoczna pieczęć datowana będzie na przełom wieku XVIII/XIX.

 
Data dodania: 14 listopada
Datowanie przedmiotu: 1790 - 1820
Miejsce pochodzenia: Francja
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 76 razy od 14 listopada
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies. Zamknij komunikat