OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
12 / 12
<
>
Kilka lat budowałem tego sapera,a i tak wszystkiego nie mam.Za dużo o jedne nożyce i brak plecaków saperskich,ale chyba można mi wybaczyć z uwagi na to, że jest to podoficer.Jak wyszło sami oceńcie.Miłego oglądania.
Data dodania: 8 czerwca, 13:50
Datowanie przedmiotu: 1935 - 1945
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 70 razy od 8 czerwca, 13:50
Reklama
Dodaj komentarz
8 czerwca, 16:42
Dziękuję Michał77 za opinię,Celna uwaga.
Kustosz
8 czerwca, 15:48
Świetna robota! Warto być cierpliwym.
8 czerwca, 15:42
Dzięki za opinię! Traktuję go jak gablotę wystawową i obwieszony jest jak choinka.Tylko na potrzeby zdjęć zdjęłem niepotrzebne fanty.Pozdrawiam serdecznie.
8 czerwca, 14:57
No no... dla takich eksponatów warto siedzieć przed komputerem. Wielkie gratulacje! Bogato wyposażony i realistyczny. Super robota! Pozdrawiam serdecznie
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.