Moje pasje.

Informacje o muzeum

Podziel się Wyślij wiadomość

Odznaki:

Opis muzeum :
Kolekcja (ponad 70ciu już teraz) figur w skali 1/6 przedstawiających barwę i broń w formacjach bojowych III Rzeszy. 90% kolekcji to figury składane z komponentów z dorabianymi własnoręcznie elementami i detalami, w oparciu o zdjęcia archiwalne. Figury zakupione jako fabryczne zestawy zostały spersonalizowany w mniejszym stopniu.
Kolekcja powstaje od 2012.
Druga prezentowana kolekcja to zdjęcia archiwalne . Zbiór starannie wyselekcjonowanych, zgodnie z moimi zainteresowaniami, zdjęć przedstawiajacych żołnierzy wraz ze sprzętem wojskowym. Wyłącznie zdjęcia żołnierzy Wehrmachtu z przeważającą ilością jednostek lądowych Luftwaffe.

Jeżeli chodzi o mnie, zajmuję się rekonstrukcją historyczną (od 2006), interesuję sie historią niemieckiego (choć nie tylko) munduru z okresu II Wojny Światowej, historią Prus Wschodnich, historią jednostek lądowych Luftwaffe.


UWAGA!
Żadna część kolekcji ani prezentowane na zdjęciach symbole nie mają na celu propagowania idei systemów totalitarnych. Są jedynie ukazaniem prawdy historycznej. Ideą strony jest upowszechnianie pasji kolekcjonerskiej i zamiłowania do historii. Wszystkie symbole kojarzone z w/w systemami politycznymi są legalnie wyprodukowanym elementem przedmiotów kolekcjonerskich. Zdjecia archiwalne, zgodnie z obowiazującym prawem, jako część twórczosci systemu uznanego za zbrodniczy, nie podlegają prawom autorskim.

W MyViMu od: 10 lipca 2016

Liczba eksponatów: 91

Tagi:
action figures 1-6 scale figures rekonstrukcja historyczna 1-6 barwa i bron wehrmachtu

Pozycje w rankingach użytkowników:


Ta witryna korzysta z plików cookies. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies. Zamknij komunikat