Messenger bot

 

Messenger bot jest przydatnym narzędziem, które znajdziesz na naszym fanpage'u na Facebooku. Uruchomisz go klikając Wyślij wiadomość. Po uruchomieniu będziesz mieć możliwość połączyć swoje konto MyViMu z kontem Messenger i otrzymywać powiadomienia z MyViMu o nowych komentarzach, wiadomościach czy polubieniach bezpośrednio na swojego Messengera. Kiedy na Twoim koncie MyViMu pojawi się nowa aktywność, Messenger bot po prostu wyśle Ci krótką wiadomość z linkiem do niej.

 

Powiadomienia, które możesz otrzymywać na Messengera, będą dotyczyły wyłącznie zdarzeń na Twoim koncie MyViMu. Bot nie będzie wysyłał informacji o nowych eksponatach innych uzytkowników ani nowościach na stronie. Jeśli chcesz utrzymywać stały kontakt z MyViMu, możesz, również za pośrednictwem bota,  zapisać się na nasz comiesięczny Biuletyn Kolekcjonera - newsletter, w którym raz na miesiąc dostaniesz podsumowanie nowości i ciekawostek z MyViMu na swoją skrzynkę email. Aby zapisać się na Biuletyn Kolekcjonera, wybierz z wyświetlanego przez bota menu opcję Newsletter. 

 

Pamiętaj, że bot ma ograniczone możliwości rozumienia i odpowiadania na Twoje pytania :) Jeśli chcesz poprzez wiadomości na fanpage'u skontaktować się z nami, wybierz z wyświetlanego przez bota menu opcję Kontakt z redakcją. Prześlij nam swoje pytanie a ktoś z nas odpowie na nie w niedługim czasie.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies. Zamknij komunikat