FAQ

FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

Jeśli poniżej nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie, napisz do nas!

 

Czy korzystanie z serwisu jest płatne?

Wszystkie konta dostępne w serwisie są darmowe a my nie pobieramy opłaty za żadne usługi na stronie. Rozwijaj swoją pasję bez obaw o koszty :)

 

Kto jest właścicielem rzeczy prezentowanych na stronie?

MyViMu składa się ze zdjęć i opisów wielu eksponatów należących do kilku tysięcy różnych Użytkowników. Sam serwis nie jest właścicielem prezentowanych eksponatów i nie może nimi rozporządzać.

 

Czy mogę kupić prezentowane na stronie eksponaty?

Nie. W naszym serwisie nie ma modułu pozwalającego na kupno eksponatów jak w serwisach aukcyjnych. Jeśli interesuje Cię kupno jakiegoś przedmiotu, napisz prywatną wiadomość do jego właściciela (po zalogowaniu w serwisie) i spytaj czy jest zainteresowany sprzedażą.

 

Czy mogę użyć zdjęcia czyjegoś eksponatu do własnych celów?

To zależy. Na stronie eksponatu pod każdym zdjęciem widnieje przypisana do niego licencja.

Po kliknięciu w ikonę licencji przejdziesz do jej treści, która powie Ci czy możesz skorzystać z danej fotografii. Jeśli potrzebujesz konkretnego zdjęcia, np. do pracy naukowej lub artykułu, a licencja nie zezwala na jego wykorzystanie, napisz prywatną wiadomość do jego właściciela (po zalogowaniu w serwisie). Nasi Kolekcjonerzy są pomocni i często udostępniają swoje zdjęcia w słusznym celu.

 

Czy możecie mi pomóc w wycenie/ identyfikacji posiadanej przeze mnie rzeczy?

Nie. Jako serwis nie zajmujemy się wyceną ani identyfikacją przedmiotów, jednak zawsze możesz poradzić się naszych niezastąpionych Kolekcjonerów, którzy znają się na niejednym temacie. Przywitaj się na forum, opisz swoją prośbę w odpowiednim wątku (koniecznie ze zdjęciem!), a następnie poczekaj na odpowiedź.

 

Czy mogę opublikować swój artykuł /relację na blogu MyViMu?

Jasne! Wystarczy, że napiszesz do nas na adres redakcja@myvimu.com i przedstawisz nam krótko temat, który chcesz opisać. Jeśli będzie on zgodny z tematyką serwisu to najprawdopodobniej go opublikujemy.

 

Nie ma kategorii do której pasuje mój eksponat. Jak mogę ją dodać?

Jeśli masz pomysł na nową kategorię, napisz do nas na adres redakcja@myvimu.com i opisz swoją propozycję. Jeśli uznamy, że dana kategoria jest potrzebna, dodamy ją w ciągu kilku dni.

 

Jak mogę usunąć swoje konto?

Napisz do nas na adres redakcja@myvimu.com i daj znać dlaczego chcesz zrezygnować z korzystania z MyViMu. Zastanów się czy czasem nie możemy czegoś zmienić, aby korzystanie z serwisu było dla Ciebie przyjemniejsze. Ponieważ wciąż się rozwijamy, Twoje uwagi są dla nas bezcenne. Oczywiście jeśli zdecydujesz się usunąć konto, podejmiemy wszelkie kroki, aby spełnić Twoją prośbę. Pamiętaj jednak, że nie ma możliwości odzyskania usuniętego konta, ani zarejestrowania się powtórnie na ten sam login i adres e-mail. Istnieje również opcja ukrycia zbiorów, która sprawia, że tylko Ty widzisz zgromadzone na Twoim koncie eksponaty.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies. Zamknij komunikat