FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Wielkanoc
Wielkanoc

konserwacja zabytkow

22 kwietnia 2010
Z dużym zainteresowaniem obserwuję działalność Wirtualnego Muzeum. Jestem z zawodu konserwatorem zabytków (tkaniny, skóra, tapicerka) i bardzo chętnie mogę udzielić porad w zakresie prostych zabiegów konserwacyjnych lub przechowywania eksponatów. Może warto by stworzyć odpowiedni dział dotyczący konserwacji?
22 kwietnia 2010
W swoim panelu możesz utworzyć forum w odpowiedniej kategorii :)
22 kwietnia 2010
Dzięki za radę. Myślałam też, że mogę opisać kilka ciekawych i rzadkich eksponatów które konserwowałam.
22 kwietnia 2010
Na pewno wszelka rada przyda się kolekcjonerom, z tego co wiem, http://myvimu.com/profile/tomasztopa moze Ci umozliwic stworzenia poradnikow dla kolekcjonerow na stale dodanych do Pomocnika Myvimu jak poradnik fotografii przygotowany przez innego uzytkownika.
Pozdrawiam
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.