FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Statyw

STARE NIEMIECKIE KSIAŻKI - ENCYKLOPEDIA? 1844-1850R

14 października 2014
Witam, tak jak w temacie nie wiem ile to ustrojstwo może być warte i co to dokładnie jest - niemiecki mnie nie kręci:).
Przeleżaly swoje na strychu wraz z innymi starymi rzeczami.
Jeżeli ktoś może pomóc byłbym wdzięczny :)
22 października 2014
"Allgemeine Realencyclopädie oder Conversationslexicon für das katholische Deutschland" - czyli z grubsza: encyklopedia powszechna lub leksykon dla katolickich Niemiec. W Polsce, pomimo wieku, rzecz raczej trudna do upłynnienia za rozsądną cenę z uwagi na język. Łatwiej zapewne w Niemczech lub na eBayu. Jak w przypadku wszystkich przedmiotów wielkonakładowych rozrzut cenowy jest spory i zależy przede wszystkim od stanu zachowania. Na niemieckich portalach bibliofilskich znalazłem te knigi oferowane od 140 EUR do nawet 850 EUR za komplet w pięknym stanie.
Łatwiej będzie sprzedać w Polsce słownik. Orientacyjnie: na Allegro w 2007 r. to wydanie poszło za 149 zł. Pozdrawiam
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.