FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
wawelskie

Jak usunąć eksponat - problem

Kustosz
9 listopada 2014
Witam.Nie potrafię usunąć na stałe jednego eksponatu...proszę o wskazówki..
20 listopada 2014
... też mam z tym problem ;( poczekajmy może ktoś pomoże
pozdrawiam
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
21 listopada 2014
W prawym górnym rogu przy każdym eksponacie jest okienko "usuń eksponat" - klikamy,potwierdzamy i po sprawie.Wczoraj dodałem eksponat i chwilę później w ten sposób usunąłem.
27 grudnia 2018
Podpinam się...
Nie mogę znależć tej opcji.
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
29 grudnia 2018
Na stronie z danym eksponatem,pod "Eksponatami w kolekcji" w "Opcje edycji eksponatu" - krzyżyk (usuń eksponat).
30 grudnia 2018
Ok.Znalazłem,dzięki.
Spróbuję jednak opisać to bardziej "łopatologicznie" [img]

Klikamy w ikonę(awatar) naszego muzeum(w moim przypadku Muzeum suchego 7791)   =>  w górnym prawym rogu klikamy w "Zbiory" => Pniżej wyskakuje "Zarządzaj zbiorami"-klikamy  => wybieramy dział,który chcemy zmienić  => wyskakują wszystkie eksponaty w danym dziale.Następnie z prawej strony każdego eksponatu mamy opcję edycji lub usunięcia.

Ps.Przepraszam za takie wywody z mojej strony,liczę jednak że komuś pomogą.
2 czerwca 2023
Chyba nie ty jeden miałeś z tym problem, też mi się taki zdarzył 
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
12 czerwca 2023
Niebywałe że miałeś taki problem nie mając ani jednego eksponatu :) 
Profil Profesjonalny
13 czerwca 2023
Pewnie Sue4 rozwiązał problem i wszystkie eksponaty usunął ????
Kustosz
13 czerwca 2023
Tak, z domu też... :D
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.