FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
сармат мицне

CZY KTOŚ WIE ILE TA MONETA JEST WARTA????

Konto Komercyjne
24 kwietnia 2015
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
24 kwietnia 2015
Tutaj się dowiesz:
http://fortresscatalogue.com/index2.php?cat=1812PL00400&page=Coin_Details&test=yes&auction_sort_type=grade
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
24 kwietnia 2015
bialy125me... zadałem sobie trud przejrzenia tego co wstawiłeś... nawet poczytałem trochę. Nie wnikam kim jesteś, ile masz lat itd, itp - ale mam wrażenie jakbyś miał internetowe adhd lub był typowym wytworem współczesnych czasów: "dziecię Neo" - ja nic nie wiem, nic nie potrafię, podajcie mi na tacy. Netykieta jest ci kompletnie nieznana, króluje internetowy krzyk i nadużywanie interpunkcji - zwłaszcza wykrzykników... sorry za szczerość.
Konto Komercyjne
28 maja 2015
Dzięki kolego za szczerość.Trochę racji masz ale nie do końca.Np.widziałeś mój ten malutki krzyż żelazny.No krzyż jak krzyż.Ale wszystkim mówię że on był noszony na łańcuszku.I nigdzie nie ma po nim śladu żeby dowiedzieć się coś więcej.Kto go nosił np. Druga rzecz widziałeś ten srebrny medalik.To chyba jest strażak albo rybak.?Albo nie wiem kto.To też nie jest pamiątka kupiona w ciechocinku.A spędza mi sen z powiek od 1.5 roku.Znalazłem więc jestem ciekawy.Może moje opisy nie są zbyt wylewne ale ten portal traktuje z poważaniem bo jest naprawdę fajny.Więc Kolego nie obrażaj.Pozdrawiam
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.