FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
5 euro centów - Belgia
5 euro centów - Belgia

02.08.2015 - 21 Zlot Miłośników Citroena 2CV, DZIEŃ SZÓSTY, ostatni.

Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
2 sierpnia 2015
02.08.2015 r. - ostatni dzień zlotu. Kemping wyraźnie już pustoszeje, wielu ma daleką drogę do domu...
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
2 sierpnia 2015
czas pożegnań...
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
2 sierpnia 2015
A to mój nowy znajomy z Niemiec, poznany zupełnie przypadkowo :)
Mam nadzieję, że będziemy w kontakcie tym bardziej, że pod koniec roku planuje przyjazd do Torunia na kilka dni.
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
2 sierpnia 2015
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
2 sierpnia 2015
Część gastronomiczno-handlowa, czyli Motopark - również powoli pustoszeje...
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
2 sierpnia 2015
I po 21 Zlocie Miłośników Citroena 2CV w Toruniu.

Nie jestem jakimś wyjątkowym fanem motoryzacji, ale muszę przyznać, że impreza była wspaniała, przyjechała grupa ponad 2,5 aut z całej Europy i nie tylko. Kalejdoskop różnych wydań 2CV ale nie tylko, bo na zlocie pojawiły się również Citroeny DS.-y, Ami, Mehari, Dyane, HY i sam nie wiem jakie jeszcze. Ludzie przesympatyczni, otwarci, z dużym poczuciem humoru co zresztą było widać po ich autach. Pozostaje tylko życzyć wszystkim szczęśliwych powrotów do domu…
Reasumując, usłyszałem w czasie trwania zlotu takie słowa:
„Citroen 2CV to nie samochód – to styl życia” (Citroen 2CV is not a car - it's a life style, Citroen 2CV ist kein Auto - es ist ein Lebensstil) i ja się z tym całkowicie zgadzam :D
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
2 sierpnia 2015
KONIEC
3 sierpnia 2015
super sprawa !
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.