FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Karta magnetyczna 1034
Karta magnetyczna 1034

Antyki, Starocie i Kurioza na Jarmarku Św. Dominika w Gdańsku -2015

Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
13 sierpnia 2015
Udało się w tym roku - Jarmark Św. Dominika w Gdańsku to coroczna impreza, gdzie można kupić nie tylko rękodzieło artystyczne, regionalne przysmaki, ale również pogrzebać w strychowych rupieciach, lub, jak kto woli, antykach :). Zrobiłam parę fotek ku pamięci :) Dla mnie wszystkiego było aż za wiele, nie byłam w stanie nawet dobrze na każde stoisko popatrzeć, pocztówek też wszystkich dobrze nie obejrzałam. Niektóre eksponaty mnie rozbawiły, a inne przypomniały, że już dawno nie byłam tu na MyViMu :)
Jarmark jeszcze trwa - w ten weekend ostatnia szansa ....stoisk jest naprawdę duuuużo.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
13 sierpnia 2015
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
13 sierpnia 2015
14 sierpnia 2015
Ja odwiedziłam jarmark w zeszły poniedziałek, było tyle ludzi, że nie wyobrażam sobie co się w weekend musiało dziać...zainteresowana byłam głównie rękodziełem, ale na jednym ze stoisk widziałam piękną szafę, była rzeźbiona i ręcznie zdobiona, nawet były do niej jakieś inne meble w komplecie, ale na taki zestaw to już trzeba mieć pałac ;)
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
14 sierpnia 2015
zgadza się - dzikie tłumy od rana do zmroku - i to lubię :) Ceny różne, niestety zazwyczaj wyższe na Jarmarku niż regularnie u tych samych sprzedawców. Świetnie spędziłam tam czas. 2 dni i jeszcze mogłabym tam zostać.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.