FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Bawaria. 10 feningów.

skompletować hełm muszę

12 maja 2010
Mam zamiar pomalowac moje chełmy M42 , i urządzic je na full wypas tzn maskowanie( materiał , sznurki) dopiąć fajke (mam) zapałki ( szukam orginalnych) lub zapalniczka fajny pomysł ?? A może ktoś posiada takowe przedmioty??
18 maja 2010
pomysl dobry ale zapalniczka na chelmie pasuje raczej pod "wietnam" niz ww2 chyba ze masz jakies zdjecie ze tak bylo. zapalniczki i zapalki mozesz dostac sa dostepne, ale same zapalniczki w okresie ww2 niemieckie byly rarytasem, wiec to tak bardziej pasuje pod sztab niz dzialania w polu.
11 kwietnia 2012
fajny pomysł ale jak chcesz zrobić na ful wypas to zrób sobie maskowanie jak ,,SS"
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.