FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Simone Signoret 1954 Karta telefoniczna FRANCJA
Simone Signoret 1954 Karta telefoniczna FRANCJA

co to może być za przedmiot?

8 czerwca 2016
witam posiadam pewien przedmiot jest dość duży i wygląda na stary , można to wnioskować po wykonaniu i po tym jak obecnie wygląda , posiada dwie punce może pomożecie mi rozszyfrować co tam piszę ? jest jeszcze trzecia punca na daszku , ale słabo widoczna , tak więc raz jeszcze proszę o pomoc w id puncy i przedmiotu
9 czerwca 2016
Przypomina trochę indyjskie puzderka na biżuterię z ok. 1900 roku, może spróbować pójść tym śladem? Niestety, nie umiem odczytać puncy.
9 czerwca 2016
Hmm może i tak,choć wpisując tą frazę nic podobnego nie znalazłem ,myślę że kluczem są dwie punce jak uda sie rozczytać co tam piszę to powinno już się coś wyjaśnić
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.