FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Odznaka Turysta Przyrodnik (mała brązowa)

Przerwa w działaniu serwisu 19-20.06.2016

20 czerwca 2016
W ostatnich dniach, jak pewnie zauważyliście, mieliśmy problem z serwisem. Okazało się, że mieliśmy awarię serwera mysql, przez którą przez co nie odpowiadał on na zapytania po wykonaniu cyklicznej kopii zapasowej. Cóż - klasyczna "złośliwość rzeczy martwych" w weekend. Za przerwę w działaniu przepraszamy i mamy nadzieję, że awarii będzie jak najmniej.

Jeśli tylko zauważycie przerwy w działaniu serwisu, nie bójcie się nas o tym informować. Może to przyspieszyć ewentualne prace naprawcze i pomóc w zidentyfikowaniu przyczyny problemu.

Z pozdrowieniami,
zespół MyViMu!
20 czerwca 2016
Jeśli tylko zauważycie przerwy w działaniu serwisu, nie bójcie się nas o tym informować. Może to przyspieszyć ewentualne prace naprawcze i pomóc w zidentyfikowaniu przyczyny problemu.

Wszystko ok, tylko w jaki sposób mamy to zrobić gdy podczas awarii nie wyświetla się żaden kontakt do administratora?
20 czerwca 2016
Ja informuję przez ,,fejsa''
21 czerwca 2016
Dokładnie - tak jak mówi MalyJanek. Na fejsie odczytamy wiadomość prędzej czy później ;) Istnieje jeszcze prawdopodobieństwo, że awaria będzie krótsza i serwis sam z siebie wróci do normalnego funkcjonowania - info o tego typu problemie również jest dla nas cenne.
21 czerwca 2016
Z tym, że nie każdy korzysta z "fejsa". Nie wszyscy obywatele mają tam konto.
21 czerwca 2016
ja np mam inny dodatkowy problem,mianowicie nie mogę wejść w Wiadomości z telefonu kom..

Ps.
Czy ktoś z was ma ten sam problem?
Kustosz
24 czerwca 2016
sprawdziłem...też tak mam
25 czerwca 2016
U mnie na telefonie wiadomości chodzą bez zarzutu. Mam przeglądarkę chrome i często pisze wiadomości z telefonu.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.