FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
Marlene Dietrich papieros KOLIBRI nr 479

ale porażka z opisami...

Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
18 września 2017
http://myvimu.com/exhibit/13150817-grosz-koronny-zygmunta-iii-wazy-fals-1609

teraz się zastanawiam... wszystkie moje opisy zbiły się w jeden blok, przez co stały się nieczytelne, mało przejrzyste... wcześniej wyglądało to, jak na poprawionym już opisie:

http://myvimu.com/exhibit/13159117-szelag-august-iii-sas-1754-h

jak mam teraz wszystko w ten sposób uczytelnić, to idzie się załamać... tygodnie pracy i poprawiania i cały mój dotychczasowy wysiłek poszedł w... ehhh...
19 września 2017
Tak, ten błąd, który powastał po wdrożeniu zaawansowanych edytorów opisów, jest już zgłoszony i zajmujemy się nim. Prosimy o trochę cierpliwości, przywrócimy opisy do stanu wyjściowego :)
Profil Profesjonalny
2 października 2017
@MyViMu - Dzięki Bogu (że pracujecie nad tym).

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie, że lepsze ( w założeniu) jest najgorszym wrogiem dobrego.
3 października 2017
@tomator

To oznacza tylko, że naprawdę dobre nie przychodzi bez wysiłku i niedogodności ;) Dziękujemy Wam za cierpliwość i wyrozumiałość - będzie świetnie! :)
24 października
Ten edytor uniemożliwia i  zniechęca do korzystania z serwisu na Androidzie, nie da się nic skopiować, edytować - wkleić bo ciągle ten prostokąt miga znika... Ach szkoda pisać, te cudowne zmiany na lepsze..
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.