FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Marlene Dietrich papieros KOLIBRI nr 479
Marlene Dietrich papieros KOLIBRI nr 479
Marlene Dietrich papieros KOLIBRI nr 479
Marlene Dietrich papieros KOLIBRI nr 479

ale porażka z opisami...

Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
18 września 2017
http://myvimu.com/exhibit/13150817-grosz-koronny-zygmunta-iii-wazy-fals-1609

teraz się zastanawiam... wszystkie moje opisy zbiły się w jeden blok, przez co stały się nieczytelne, mało przejrzyste... wcześniej wyglądało to, jak na poprawionym już opisie:

http://myvimu.com/exhibit/13159117-szelag-august-iii-sas-1754-h

jak mam teraz wszystko w ten sposób uczytelnić, to idzie się załamać... tygodnie pracy i poprawiania i cały mój dotychczasowy wysiłek poszedł w... ehhh...
19 września 2017
Tak, ten błąd, który powastał po wdrożeniu zaawansowanych edytorów opisów, jest już zgłoszony i zajmujemy się nim. Prosimy o trochę cierpliwości, przywrócimy opisy do stanu wyjściowego :)
Profil Profesjonalny
2 października 2017
@MyViMu - Dzięki Bogu (że pracujecie nad tym).

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie, że lepsze ( w założeniu) jest najgorszym wrogiem dobrego.
3 października 2017
@tomator

To oznacza tylko, że naprawdę dobre nie przychodzi bez wysiłku i niedogodności ;) Dziękujemy Wam za cierpliwość i wyrozumiałość - będzie świetnie! :)
24 października
Ten edytor uniemożliwia i  zniechęca do korzystania z serwisu na Androidzie, nie da się nic skopiować, edytować - wkleić bo ciągle ten prostokąt miga znika... Ach szkoda pisać, te cudowne zmiany na lepsze..
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.