FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
Prospekt BMW M3 (E30) i M5 (E34)

Dodawanie eksponatu

30 października, 15:58
Witam , po dodaniu eksponatu wychodzi mi: "element ukryty".W ustawieniach konta nie ma słowa o takiej opcji. Przed wpisem , że to element ukryty jest ikona kłódki,- jak to zmienić?
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
30 października, 17:44 , edytowany: 30 października, 17:48
A nie ukryłeś sobie przypadkowo kolekcji klikając na kłódkę? Jeśli kolekcja jest ukryta lub odkryta to stosowna informacja o jej statusie znajduje się na stronie głównej danej kolekcji,po lewej stronie,nad miniaturami zdjęć eksponatów a kłódka po stronie prawej.
Jeśli kolekcja jest ukryta to kliknij na kłódkę żeby odkryć i to wszystko.
30 października, 21:00
problem raczej jest gdzie indziej, u mnie to samo. dodaje eksponat i automatycznie zrobił się "ukryty" z kłódką, pomimo, że cała kolekcja jest normalnie dostępna
30 października, 21:04
Wejdź na edycję kolekcji  kliknij na kłódkę i ukryj całą kolekcję następnie zatwierdź i wyjdź z kolekcji potem wejdź w kolekcję  edytuj całą  kolekcję i kliknij na zamknietą kłódkę aby ja otworzyć i zatwierdźć Ja tak zrobiłem i jest OK . Lepiej żeby juz nic nie majsterkowali bo zamiast lepiej jest coraz gorzej 
30 października, 21:07
Cuda porobiły się też z tekstami opisów,pewnie te problemy są powiązane.
30 października, 21:25
dzięki za pomoc, u mnie pomogło i nowy eksponat już widoczny.
31 października, 09:35
Pracujemy nad tym błędem, prosimy o chwilę cierpliowści. Dla bardzo niecierpliwych doraźnie zadziała sposób opisany wyżej przez Hajera ;)
31 października, 12:57
Ależ my jesteśmy bardzo cierpliwi,tylko ta chwila trwa od 18 września bo wtedy problem został zgłoszony przez Tyfusa.Bez obrazy...
31 października, 14:57
Problem został naprawiony, nowo dodawane eksponaty będą już normalnie widoczne dla wszystkich :)
2 listopada, 13:26 , edytowany: 2 listopada, 13:27
Z dodawaniem jest ok. ale  problem pozostał. Prosze zobaczyć ten opis, to tylko przykład.
http://myvimu.com/exhibit/54775316-ryngraf-patriotyczny#comment_0
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies. Zamknij komunikat