FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Pocztówka : Kolekcja - Otwock w akwareli nr 5
Pocztówka : Kolekcja - Otwock w akwareli nr 5

Recenzja Prince of Persia

23 czerwca 2010
Bylismy ostatnio na PoP i muszę powiedzieć, że mi się dość podobał. Nie wywarło co prawda jakiegoś wielkiego wrażenia, ale Jake Gyllenhaal
(Dastan) nie jest typowym jak na te filmy mięsniakiem co pozytywnie wpływa na widza. Gemma Arterton z drugiej strony to niezły kąsek, słyszalem, że sie ostatnio narzeczyła więc lipa :D

Historia generalnie przedstawia się tak:

Nasz bohater jest przyrodnim księciem Persów, przyrodnim bo go król przygarnął. Jest mega waleczny oczywiście z nutą humory itd...
Pewnego dnia ktoś wrabia go w morderstwo króla - jego ojczyma, wiec chłopak musi wiać, a że pod ręką była fajna laska, której królestwo własnie rozjechali to uciekają razem. Po drodze ku wyjaśnieniu sprawy nawijają się na Szejka Almara (Frank Molina - koleś ktory w Indiana Jonesie - poszukiwanie zaginionej Arki, grał tego typka w pierwszej scenie co zwiał Jonesowi), który jest dość ciekawą postacia.

Oprócz tego, że w kinie wyłączyli klime, i mieliśmy symulator pustyni, film wart obejżenia.

Ocena 4/5 :)
7 czerwca 2017
Byłam na tym filmie i to w Anglii. W sumie to najbardziej wspominam kino, a w zasadzie to mnóstwo reklam na początku. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś w Polsce tak nie było. Ostatnio nie chodzę do kina. Co do filmu, to był fajny, jednak nigdy nie podchodzę poważnie do tego, jakie niesie ze sobą przesłanie do widza.
Konto Komercyjne
22 grudnia 2018
18 kwietnia 2023 , edytowany: 17 maja 2023
Niestety w Polsce też jest duża ilość reklam, spokojnie można przyjść z 20 min od ustalonej godziny seansu, z pewnością i tak się zdąży, a film również oglądałem i mega mi się podobał i naprawdę polecam tym, którzy go jeszcze nie widzieli 

__________________
Profesjonalna organizacja przyjęć ślubnych w Krakowie

 
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.