FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Emblemat na czapkę ZSRR 25
Emblemat na czapkę ZSRR 25

Która seria najlepsza?

Forum: Warp 9

1 lipca 2010
Jak myślicie, która seria Star Treka jest najlepsza?? Udało się komuś zebrać DVD ze wszystkimi oddcinkami??
1 lipca 2010
Dla mnie bezwarunkowo najlepsza jest seria to Star Trek: Voyager
Kapitan Janeway co prawda oceniam trochę niżej niż Picarda, ale sama akcja serialu jest trochę żywsza. Pewnie jakiś wpływ na to też mają czasy kręcenia.
2 lipca 2010
No nie wiem, Voyager był jakiś taki dziwny... Jak na moje najlepszy fabularnie był DeepSpace 9 ;). I czuję troche symapatii do Enterprise'a, ale to może dlatego, że to najnowszy z seriali...
2 lipca 2010
W DS 9 trochę mnie niektóre rzeczy dziwiły... no i to tak na prawdę nie był dynamiczny dość. Wszyscy tylko stali... ktoś przyjeżdżał... ktoś odjeżdżał nic tak na prawdę się nie działo.

Podobała mi się silna osobowość B. Cisco.. ale na tym koniec :/
2 lipca 2010
W sumie to kapitan był dla mnie raczej średni. Świetni bohaterowie to dr Bashir, O'Brian i Quark :). A ten brak dynamizmu był paradoksalnie czymś przez co DS9 był moim zdaniem ciekawszy niż inne serie bo był INNY!
2 lipca 2010
No ale masz Voyagera.. kwadrant gamma (czy delta nie pamiętam). Nowe rasy, nowi wrogowie... no i na Bellana Torres, która co chwilę wprowadzała jakąś ciekawą modyfikacje ;) Dużo misji mieli, że coś wynajdywali.

Lubiłem też doktorka ;-) Mój typ charakteru.

2 lipca 2010
No tu ci przyznam racje, że doktorek z Voyagera był rewelacyjny. Ale w DS9 tez był inny kwadrant, a nawet wojna była ;)
2 lipca 2010
Ale to była wojna w która DS9 nie był wplątany az tak bezpośrednio, Jem'hadar byli niby (tu jak Worf napiera Jem'hadara), ale i tak bez reweli akcja.




W sumie mało pamiętamk odcinków, że stacje ktoś faktycznie ostrzeliwał, a Voyagera non-stop.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.