FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
HERBOWE

Piwa samorobne

Profil Profesjonalny Moderator
12 października 2010
To znowu ja :) Jak złe forum to krzyczcie ale jedyne około piwne jakie tu jest.

Czy ktoś próbował warzyć samodzielnie piwo? Na jednym z serwisów aukcyjnych pojawiły się całe zestawy do produkcji 23l piwa za jednym razem i to różne gatunki.

Warto inwestować? Chodzi nie o ilość ale o jakoś i smak :) Chciałbym piwo z minimalną goryczką i lekko cierpkie.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
12 października 2010
To sobie kup w sklepie, ja próbowałem "warzyć" z takiego zestawu i cierpką to miałem minę a goryczkę porażki też zasmakowałem, nie polecam.
Profil Profesjonalny Moderator
14 października 2010
Z moimi zdolnościami do hodowli to chyba odpuszczę :)

Ostatnio kupiłem dziecku Bojownika i małe krewetki - do rana "złota rybka" zeżarła wszystkie krewetki :)

Jak hodowałem dla niego Triopsy to mi się ugotowały bo zapomniałem wyłączyć halogen :)
Starszy kustosz
14 października 2010
Mnóstwo ludzi w Polsce zajmuje się domowym ważeniem piwa.Odbywa się również wiele imprez z tym tematem związanych.Ludzie z browarów domowych rozlewają gotowe już piwo do butelek, kapslują i naklejają swoje etykiety.Mnie wiadomo o około 2000 etykiet z browarów domowych.
Zainteresowanych odsyłam na stronę :http://www.gjpbeer.com/ zakładka etykiety/domowe.
Myślę że będziecie pod dużym wrażeniem
Profil Profesjonalny Moderator
15 października 2010
Szkoda że nie można ich prosto linkować, "Piwo warsztatowe lubelskie" :)

Jak wiele rzeczy jest na świecie które na codzień mijamy. Uwielbiam za to MyVIMu, mega fajny kontakt z ciekawymi ludźmi i tematami.

Z krótkiego przegladu etykiet domowych wychodzi że dominuja piwa dosyć mocne :)

I ludzie to naprawde drukuja i naklejaja na butelki?
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.