FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Zampieri - Zuzanna i starcy
Zampieri - Zuzanna i starcy

Zelazny Krzyz ll klasy

28 listopada 2010
Witam,mam maly problem.Otoz posiadam takie odznaczenie jak w tytule i nie wiem czy to jest oryginal czy podrobka.Przejrzalem juz kilkanascie stron i nie mam pewnosci do konca.Moj krzyz nie posiada sygnatury czy to od razu przekresla go jako oryginal czy jednak nie?Dziekuje za jekiekolwiek opinie.Nie wiem jak sie wrzuca zdjecia,pewnie by pomogly.Pozdrawiam.
3 maja 2011
Też mam problem , a mianowicie moja szklana kula poszła w dzierżawę do pewnej starej cyganki.Więc bez fotek się nie obędzie.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 maja 2011
to - czy krzyż posiada sygnatury - czy nie o niczym nie świadczy

natomiast jego konstrukcja (czy jest to ramka dwuczęściowa + środek) czy pojedynczy odlew, już owszem.

z czego zrobiony jest środek, z czego ramka, no i sam wzór - czcionka daty wewnątrz i masa innych detali

podaj zdjęcia i opisz przedmiot - pomożemy :)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.