X
Szukaj na FotoForum
Patronat medialny
logo_muzeum.jpg
Partner merytoryczny

otwartezabytki.jpg
Polecamy

wirtualne muza malopolski

Książki po Niemcu. Identyfikacja i wycena.

9 maja 2011
Witam,
Mam parę starych książek i chciałbym poznać ich wartość, ponieważ będę chciał je sprzedać, aby wzbogacić swoją kolekcję nowymi artefaktami ;)

Ksiażka nr 1 z 1901 roku
:

Książka nr 2 (3 tomy) z 1884:

Książka nr 3:

Z góry dziękuje za pomoc.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
9 maja 2011
9 maja 2011
Die Krönungsoper 1935 r

Wasserbau naprawdę duża różnica cen ciekawe czy mi zejdzie na Alezło
9 maja 2011
Die Krönungsoper - w kwietniu ktoś kupił za 1 EUR, tak więc raczej nie jest to biały kruk ;)
ale z WASSERBAU bym spróbowała najpierw na polskim ibej, ładnie opisac, dodac wysyłkę do Niemiec i może wróci do ojczyzny...;) tym bardziej, że tam za wystawienie się nie płaci ..niech sobie wisi w dziale z ksiązkami - prędzej czy później ktoś kupi...
9 maja 2011
Spróbuje z Ibej można mieć konto na polskim a na niemieckim wystawiać ?

Książka nr 4;

Książka nr 5;

Książka nr 7;
10 maja 2011
Naturlich !
Jak się wystawi na polskim ibeju (za free!!)i zaznaczy wysyłkę do Niemiec/Europy to dociekliwi kupcy znajdą sobie, czego szukają. Ewentualnie bezpośrednio na ibej.de;).

Zazwyczaj bardzo dobrze się sprzedają stare książki dla dzieci, bogato ilustrowane etc. nawet nie muszą byc bardzo stare, czasem wystarczy, że są lekko po 50-tce. Jeżeli wśród tych książek jest coś takiego, warto to pokazac. To kwestia sentymentu, wiem coś o tym...
Dodaj komentarz

Partnerzy serwisu MyViMu.com

Ta witryna korzysta z plików cookies. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies. Zamknij komunikat