FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Francja - Château de Falaise
Francja - Château de Falaise
Francja - Château de Falaise

POLSKA ZBROJNA - mała kryptoreklama

Starszy kustosz
16 maja 2011
Tak się złożyło, że w tym samym budynku w którym znajdował się przed wojną Wojskowy Instytut Geograficzny ma również swoją siedzibę Redakcja POLSKI ZBROJNEJ. Ponieważ jesteśmy sąsiadami "z piętra" to częściej zdarza mi się zaglądać do tego tygodnika. Muszę przyznać, że gazeta dużo zyskała ostatnimi czasy i jest teraz dużo bardziej ciekawa. Myślę, że i ludzie spoza środowiska wojskowego znajdą w niej sporo ciekawych tematów. Redakcja Polski Zbrojnej ma swoją stronę internetową z ARCHIWUM której można pobrać numery gazety zapisane w formacie pdf za ostatnie 3 lata.

Polecam szczególnie cykl artykułów historycznych: Wojny i Pokoje, chociażby artykuł: Bój o niebo nad Warszawą, który ukazał się w numerze z 24 kwietnia 2011 roku.


Godnym polecenia jest również cykl artykułów: Zbroja pod ostrzałem gdzie w bardzo ciekawy sposób prezentowane jest umundurowanie z różnych epok.


Wszystkie artykuły są bogato ilustrowane.

Przy okazji zareklamuję też numer okolicznościowy kwartalnika Bellona poświęcony 90-leciu Geografii Wojskowej, który można pobrać (format pdf) w dwóch częściach z tej strony - na samym dole listy.

Dodam jeszcze tylko, że gazeta w kiosku kosztuje jedyne 4 złote.
15 czerwca 2023 , edytowany: 22 czerwca 2023
Czy można jeszcze gdzieś zakupić takie gazety? Szukałem ich, ale niestety nigdzie nie ma w zbiorach 

___________________________________________

https://www.rodlobytom.pl/akcesoria-do-skrzynek-magazynowych.html

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.