FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
łyżeczka do herbaty monogram SS (Srebro 90)
łyżeczka do herbaty monogram SS (Srebro 90)
łyżeczka do herbaty monogram SS (Srebro 90)
łyżeczka do herbaty monogram SS (Srebro 90)

Jak prawidłowo zdjąć etykietę z butelki?

Profil Profesjonalny
12 września 2011
Pytanie o sposoby zdjęcia bez zniszczenia etykiet z butelek.

Odmaczać w wodzie czy są inne sposoby? Jak potem wyprostować?
13 września 2011
Włóż butelkę do letniej wody i zostaw aż sama zejdzie - następnie wyjmij bardzo ostrożnie i rozłóż na ręczniku , gdy wyschnie włóż do jakiejś książki w celu wyprostowania
Profil Profesjonalny Moderator
14 września 2011
Ok dzięki, będę próbował
Profil Profesjonalny Moderator
14 września 2011
A właśnie czy u kolekcjonerów etykiet takie zdejmowane etykiety mają jakąś wartość kolekcjonerską?

Czy kolekcjonuje się tylko nowe.
Kustosz Starszy kustosz
14 września 2011
W większości moje etykietki są od piwek które wypiłem, część jest zdobyta drogą wymiany
12 stycznia 2012
Według mnie nie ma znaczenia czy są to etykiety nowe czy odklejane.Dla mnie chyba nawet ważniejsze w kolekcji są te odklejone.Ponieważ sam je zdobyłem,wypiłem ,odkleiłem,bardzo często gdzieś z daleka "przytargałem".
22 lipca 2012
Etykietę na butelce polewam wrzątkiem i zimną wodą 3 do 4 razy po czym bez trudu zdejmuję.Cały proces trwa około minutę.
26 lipca 2012
No ok woda się sprawdza doskonale przy klejach kazeinowych ale jak odmoczyć syntetyki? np coś z browaru Koreb? mi się prędzej etykieta rozpuściła niż sam klej :(
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.