FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
BAGNET MOSIN wz. 1891
BAGNET MOSIN wz. 1891
BAGNET MOSIN wz. 1891

Sprzedam butelkę drogeryjną JAVOL z ok. 1900 r. + Etykiety!!! Stan BDB

5 grudnia 2011 , edytowany: 7 stycznia 2012
Witam,
jak w temacie sprzedam ową butelkę. Poniżej załączony jest link do aukcji, gdzie mają Państwo więcej info. i zdjęć:

http://allegro.pl/butelka-drogeryjna-javol-stara-z-ok-1900-etykieta-i2033273998.html

NAPRAWDE POLECAM, BO TO BARDZO RZADKI OKAZ I SUPER STAN ZACHOWANIA!!!
PRAWDZIWY RARYTAS - ZAPRASZAM DO ZAKUPU!!!

POZDRAWIAM! KOCIOKWIK101

P.S. mam nadzieje, że w dobrym miejscu umirściłam oferte, jeśli nie to proszę o przesunięcie wątku do innego działu.;)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
7 stycznia 2012
Dwa pytania:
Sprzedajesz z zagrodnicy?
I co to znaczy?
"Jeżeli osiągnięta cena sprzedaży będzie dla mnie symboliczna, zastrzegam sobie prawo odwołania oferty i nie sprzedania towaru!"

Nie piszę tego złośliwie. Sporo sprzedaję, głównie pocztówek, początkowo podawałem koszt przesyłki - 6 zł (za list polecony priorytetowy). Co jakiś czas ktoś mi robił awanturę lub spokojnie tłumaczył, że to jest nieuczciwe (nie mówię, że jest). Myślałem sobie, że to moja sprawa, nie chce niech nie kupuje, że może to sobie odliczyć od ceny, którą chce zaoferować. W końcu jednak zrozumiałem o co chodzi (może dlatego, że sam jestem kolekcjonerem), zrozumiałem, że kolekcjonerzy to specyficzni ludzie.

Poza tym taki ewentualny powód odwołania oferty jest niezgodny z regulaminem Allegro.

Mam ochotę na kupno guzika pruskiego ale ta cena przesyłki …
Profil Profesjonalny Moderator
10 stycznia 2012
No do ogłoszeń mamy jedno miejsce Giełdę.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.