FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Anioł Stróż
Anioł Stróż
Anioł Stróż
Anioł Stróż
Anioł Stróż
Anioł Stróż
Anioł Stróż
Anioł Stróż

Moderacja

Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
18 czerwca 2012
A ja wnioskuję o wprowadzenie funkcjonalności dla moderatorów polegającej na umożliwienie im przenoszenia wpisów użytkowników między działami forum.

Jeżeli np. ktoś pomyłkowo wpisze ogłoszenie w dziale "Funkcje Myvimu.com" to żeby moderator mógł przenieść wpis użytkownika do działu np. "Ogłoszenia".

Teraz nie wiem jak to się robi.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
18 czerwca 2012
"przenoszenia wpisów" - znaczy się wątków
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
18 czerwca 2012
no tak, wg mojego przykładu chodzi o "wątki" , ale pisząc to myślałam o wpisie Tomka tutaj:
http://myvimu.com/thread/80--opis-dzialu

wpisu nie dało się....ale faktycznie chodzi wątki, bo takowe zazwyczaj mogą się nadawać do przenoszenia

Teraz opcje są takie:

Powiadomienia
Przestań obserwować wątek Zamknij wątek Przyklej wątek Usuń wątek Pokaż wszystkie posty + SeRDUSZKO

i jeszcze gdyby wstawić "PRzenieś wątek" albo coś w rodzaju..
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
18 czerwca 2012
można też usunąć słowo "wątek" z buttonów, to nam oszczędzi miejsca, a i tak wiadomo o co chodzi...chyba
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.