FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
1 fenig 1918
1 fenig 1918

Moderacja

Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
18 czerwca 2012
A ja wnioskuję o wprowadzenie funkcjonalności dla moderatorów polegającej na umożliwienie im przenoszenia wpisów użytkowników między działami forum.

Jeżeli np. ktoś pomyłkowo wpisze ogłoszenie w dziale "Funkcje Myvimu.com" to żeby moderator mógł przenieść wpis użytkownika do działu np. "Ogłoszenia".

Teraz nie wiem jak to się robi.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
18 czerwca 2012
"przenoszenia wpisów" - znaczy się wątków
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
18 czerwca 2012
no tak, wg mojego przykładu chodzi o "wątki" , ale pisząc to myślałam o wpisie Tomka tutaj:
http://myvimu.com/thread/80--opis-dzialu

wpisu nie dało się....ale faktycznie chodzi wątki, bo takowe zazwyczaj mogą się nadawać do przenoszenia

Teraz opcje są takie:

Powiadomienia
Przestań obserwować wątek Zamknij wątek Przyklej wątek Usuń wątek Pokaż wszystkie posty + SeRDUSZKO

i jeszcze gdyby wstawić "PRzenieś wątek" albo coś w rodzaju..
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
18 czerwca 2012
można też usunąć słowo "wątek" z buttonów, to nam oszczędzi miejsca, a i tak wiadomo o co chodzi...chyba
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.