FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
karmelowe

Gadżety MyViMu

Profil Profesjonalny Moderator
27 lipca 2012
Właśnie dotarła świeżutka pachnąca partia kubków i smyczek.

Kubek jest śliczny kremowy z trwałym logiem naszego muzeum.
330ml pojemności więc długie delektowanie się wlaną zawartością zapewnione.
Można używać w zmywarkach i kuchenkach mikrofalowych.



A na dnie... niespodzianka czyli po wypicie ulubionego napoju odkrywamy na dnie naszego MyCona.



I na dodatek małe zgrabne smyczki do telefonów lub do innych zastosowań



Kubki i smyczki można zdobyć w naszym wakacyjnym konkursie, zachęcam do udziału!
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
27 lipca 2012
Fajny kubek, fajny smyczek....oj jak bym chętnie popiła z tego kubka... a smyczek by się przydał na kluczyki...oj jak to by się wszystko przydało, ale nie ma nic za darmo...trzeba wystawę zrobić....ojo j oj..zobaczę - mam tyle pomysłów, które się marnują w mojej głowie...może coś się wyfermentuje ostatecznie....

Czy szanowna redakcja już miała przyjemność spijać płyny z tego naczynia ?
Ile jest kubków do rozdania ?
Szkoda, że na kubeczku nie ma jakiegoś naszego eksponatu....tyle tutaj fajowych eksponatów do nalepienia na kubek....

papa...zastanówcie się nad odpowiedziami a ja tymczasem idę zrobić kawusię...w zwykłym kubku
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
27 lipca 2012
Nie da się zdobyć nie biorąc udziału w konkursie? Ja tam dość mam konkursów, tym bardziej wygranych... czkawką się potrafią odbić po roku.
Profil Profesjonalny
28 lipca 2012
Tutaj, prosimy wskazujcie odnośniki do swoich Wystaw.
Ekspozycja Kustosza Juranda
Profil Profesjonalny Moderator
28 lipca 2012
Kubki i wiele innych gadżetów będzie można otrzymać również za punkty. Trwają rozmowy z partnerami, książki, upominki, gadżety, drobna elektronika. Będzie wirtualny MyCon, będą punkty, będzie mam nadzieję zabawa.

Ale zapewniam że nadal brak opłat za korzystanie z serwisu. Oraz docelowo uzyskanie przez naszych kustoszy korzyści ze swojego hobby.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
28 lipca 2012
czy na wakacyjną wystawę może być taki aniołek ?


i bilety do muzeów... ?
i otrzymane mandaty ?
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
28 lipca 2012
a czy do wystawy można dodać eksponaty, których nie ma w zbiorach myvimu ? tzn. np. chciałam dodac obiekty, które nie będą w moich zbiorach, ale tylko na wystawie - można tak ?
Profil Profesjonalny
28 lipca 2012
Jeśli tylko będą opowiadały o wakacjach.. pewnie że tak.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
28 lipca 2012
no tak ale nie wiem jak to zrobić....bo na wystawie nie widzę opcji, żeby pokazać np zdjęcie z wakacji bez uprzedniego dodawania go do zbioru. Mam kilka zdjęć z fajnych miejsc ale nie chcę tego dodawać jako eksponaty, bo to nie są eksponaty.
28 lipca 2012
może jakiś talon na kubek dla kustosza z szarego końca jak ja ??
Profil Profesjonalny
28 lipca 2012
..spróbuj przez schowek - dodaj do schowka fotografie a z niego dalej ku wystawie..
Profil Profesjonalny Moderator
29 lipca 2012
Z założenia wystawy składają się tylko z eksponatów, własnych oraz obcych których właściciele wyrazili zgodę poprzez automatyczny system zapytań.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
13 sierpnia 2012
A dziękuję za bardzo fajne gadżety w nowej wersji...
Kierunek - zmian w wyglądzie miły dla oka, budzący zaufanie
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.