FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
019. Southern Rhodesia (Zimbabwe)

wiślany skarb

Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
17 września 2012
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,12489036,Co_naprawde_odkryla_Wisla___Stoleczny_swiety_Graal_.html
Profil Profesjonalny
17 września 2012
Nie mogę się doczekać ujrzenia tych eksponatów w muzeum :) mam nadzieję, że szybko to nastąpi.... :)
23 września 2012
szkoda że dalej wszystko leży w wodzie a amatorzy skarbów już chodzą wkoło tematu i nie zdziwiłbym sie że niektóre rzeczy które widać na zdjeciach podczas wydobycia bedą uznane za zaginione...
dziwne jest to że w kraju w którym najpierw zwykle sie robi a póżniej myśli , tym razem nie wzieli sie za robote tylko zaczeli od myślenia i papierkowej babraniny......
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
24 września 2012
co ty opowiadasz, już w zeszłym tygodniu to wyciągneli
1 października 2012
Słyszałem, że to jeszcze nie wszystko i miejscami wychodzą nowe eksponaty. Podobno w obecnej chwili jest kilka akcji wydobywczych na wiśle w obszarze Warszawy. Jedno to pozostałosci po szwedzkiej kradzieży, nastepne to pozostałości przedwojennego mostu poniatowskiego, kolejne to żydowskie nagrobki sprzed wojny i jeszcze chyba jakieś inne skarby historii
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.