FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
junak strong
junak strong
junak strong

[oddam] młodą kotkę w dobre ręce

16 grudnia 2012
Około 4-5 miesięczna kotka szuka dobrego domu, przyjacielska - daje brać się na ręce i głaskać, ale jest też odrobinkę wycofana, onieśmielają ją nowe sytuacje i ludzie. Obecnie pomieszkuje w kartonie na przemian w garażu i na podwórku. Z chęcią bym ją zatrzymał, ale dwa koty i pies myślący częściowo, że sam jest kotem to trochę za dużo... Gwarantuję, że w dobrych rękach zmieni się w typowego kanapowca
Jeśli ktoś byłby zainteresowany przygarnięciem proszę o kontakt na PW.

Kotka do wglądu lub ewentualnego odbioru w Ostrołęce, więcej info dla zainteresowanych na PW.

Profil Profesjonalny
16 grudnia 2012
Ładna "bestia", ale nie wezmę. Mam psy. Może yuppi? Kocha koty.
16 grudnia 2012
To jest kotka maści "tortoise shell" (żółwia skorupa). Zdecydowana wiekszość takich właśnie bestii to samiczki. Mam podobną. Powodzenia w poszukiwaniu nowego domu. Ktoś napewno weźmie.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
17 grudnia 2012
gdybym tylko mogła, wzięłabym do siebie, ale mam już 2 (słownie: dwie sztuki ;) i nawet nie rządzę u siebie - walczę o każdy centymetr łóżka, biurka i fotela moimi kociakami.... nie muszę mówić chyba, kto zawsze wygrywa. Gdybym koteczkę wzięła do siebie, oznaczałoby to tylko jedno - muszę się sama wynieść do kartonu ....na podwórko lub do garażu ;))). Zapytam znajomego, co ma więcej miejsca .....pozdrawiam
18 grudnia 2012
Sam bym ją zatrzymał, ale już dwa mam plus pies. Poza tym pies by tego nie przeżył, padaczkowicz a te dwa dają mu już do wiwatu. Najgorsze jest to, że zaczynam się do niej przywiązywać, więc muszę szybciutko się jej pozbyć bo na kolejnego sobie pozwolić nie mogę, a kotka prześliczna, szylkretowa to aż dziw, że nikt z mojego miasta zainteresowany nią nie jest o.O
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
18 grudnia 2012
Urabiam żonę od dwóch dni ale jakoś nie może uwierzyć że chcę jej dać nowe futro na gwiazdkę...:)
21 grudnia 2012
Cholerka, niech ktoś ją weźmie bo zaczynam się do niej przyzwyczajać...
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.