FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Monk Friar Mönch capucin zakonnik - degustacja 7
Monk Friar Mönch capucin zakonnik - degustacja 7

7. Aukcja Dawnych Pocztówek, organizowana przez Oficynę Wydawniczą M-C.

9 lutego 2013
dziś dostałem taka wiadomość:
Witam Państwa Serdecznie,
Z przyjemnością informujemy, że 9 lutego 2013 r. rozpoczyna się 7. Aukcja Dawnych Pocztówek, organizowana przez Oficynę Wydawniczą M-C. Katalog aukcyjny w formie elektronicznej właśnie został zamieszczony na naszej stronie internetowej: 7. Aukcja Dawnych Pocztówek.
W siódmej aukcji można licytować również niesprzedane walory z katalogu "6. Aukcja Dawnych Pocztówek".
Oferty (polecenie kupna) mogą być składane poprzez formularz na stronie www.m-c.com.pl, po wcześniejszym zalogowaniu lub w postaci e-mail: [email protected]. Przyjmujemy również oferty wysłane faxem na numer 33 48 767 89 oraz oferty listowne na adres wydawnictwa.
Regulamin aukcji znajdziecie Państwo w zakładce Zasady Aukcji.
Zlecenia można składać drogą elektroniczną do 9 marca 2012 r. (włącznie)

Zapraszam do licytacji."


Ja dal siebie nic niestety nie znalazłem.:(
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
9 lutego 2013
Ciekawe... wszystkie strony katalogu aukcyjnego w formie elektroniczne zawierają Konia Trojańskiego... inwigilacja sprzętu kolekcjonerów?
Profil Profesjonalny
9 lutego 2013
Drogo.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
9 lutego 2013
zaciekawiłeś mnie tym koniem trojańskim, masz katalog na płycie ?
że trochę drogo to fakt, ale cóż, taki urok domów aukcyjnych. Ja zaledwie kilka pocztówek tam kupiłam i akurat te były w cenie niższej niż mogłabym się spodziewać kupując np. na ebay. Niestety, jestem łowczynią okazji, i chyba długo nią pozostanę....
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
9 lutego 2013
Kliknąłem sobie w linka w pierwszym poście... na szczęście mój Kaspersky działa...
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
9 lutego 2013
:) no to ładnie :) u mnie działa, ale już chyba tylko trojan - bez wiedzy i zgody mi meble przestawia .........
11 lutego 2013
Post jest w ramach popularyzacji zbieractwa pocztówkowego. Faktycznie tanio nie jest, ale czasem trafiają się rarytasy. Również udało mi się kilka razy coś kupić taniej niż na allegro.
W sumie to dopiero teraz na to wpadłem że powinienem umieścić to w kalendarzu.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
11 lutego 2013
2 marca ma się też odbyć aukcja stacjonarna pocztówek w Wa-wie, połączona z giełdą. Info z linkiem w kalendarzu.
13 lutego 2013
wiem, na razie się wybieram
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.